Młody człowiek zabiera swojego kota do szkoły, bo nie chciał zostać sam w domu –

Młody człowiek zabiera swojego kota do szkoły, bo nie chciał zostać sam w domu –

Jest to kot, którego futro sprawia, że wygląda jak mała kulka futra. Co ciekawe, widziano go leżącego na wewnętrznej stronie szkolnego biurka. Pani. Wen jest jego matką i postanowiła zabrać go ze sobą na zajęcia. Najwyraźniej nie może zostać w domu sam, a przynajmniej nie chce.

Pewnego dnia, jak zwykle, pani Wen była w drodze na uniwersytet, ale zauważa w Ba Dun nigdy wcześniej nie widziane zachowanie. Ten przytula się do jego nogi, gdy była w drodze do drzwi, a ponieważ on nie chce puścić, postanawia zabrać go na uniwersytet.

Opowiada, jak Ba Dun zachowywał się, gdy wychodziła z domu: “Ba Dun ciągle przytulał się do mojej nogi i wyglądał na bardzo zniechęconego, bo chciał, żebym z nim został. Ale spóźniłam się na zajęcia. Nie mogłem znieść, że go zawiodłem, więc zabrałem go ze sobą do klasy”.

Ba Dun siedzi wewnątrz biurka i stoi bardzo spokojnie, aby nie zwracać na siebie uwagi i nie sprawiać kłopotów swojej pani. Komentuje: “Był naprawdę dobry i nie wydał z siebie żadnego dźwięku”. Nawet na dobrze obsadzonej konferencji nikt nie zauważył jego obecności.

Gdyby nie filmik z kotem w środku wykładu, który później trafił do sieci, nikt nie wiedziałby o jego obecności. Jeśli chodzi o jego imię (Ba Dun), to według jego właściciela żyje on zgodnie ze swoimi nawykami żywieniowymi: “Z pewnością mógłbym jeść osiem posiłków dziennie, gdybym mu na to pozwolił”.