Młody człowiek wspina się do zatoki, aby uratować szczeniaka, który stracił równowagę –

Młody człowiek wspina się do zatoki, aby uratować szczeniaka, który stracił równowagę –

Strażacy uprzejmie zastosowali się do prośby. Pies pewnej kobiety stracił równowagę i wszedł do wody. Bawili się zanim straciła równowagę, na szczęście pomoc nie nadchodziła długo, mimo że psy tej rasy mają tendencję do niefrasobliwości.

Straż pożarna w Miami (USA) pokazała, że jej praca nie ogranicza się do kontrolowania pożarów w okolicy. Właścicielka psa martwiła się chorobą, ale kiedy przyszła do nich po pomoc, szybko jej jej udzielili.

Straż pożarna przybyła w kilka chwil, aby pomóc psu, i są nawet zdjęcia z tej emocjonalnej chwili. Straż pożarna poinformowała: “Nasz wóz strażacki 22 i silnik 2 odpowiedział, gdzie strażacy Santis i Escudero użyli drabiny dachowej, aby zejść do zatoki i uratować psa.”

Na koncie straży pożarnej na Facebooku, sami wyrażają, jak się czuli w tym czasie: “Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy pomóc”. Ta wypowiedź pokazuje, że ci profesjonaliści są prawdziwymi ludźmi.

Jeden z członków korpusu użył drabiny, aby zejść do wody i uratować kła. Biedactwo uderzało łapami w ścianę, próbując wypłynąć na powierzchnię. Jednak pomoc, której potrzebowała, była już przed nią.

Gdy tylko strażak znalazł się w wodzie, zaczął do niego czule mówić, aby go uspokoić. Po chwili, już nie bojąc się, strażak był w stanie wziąć ją na ręce i wsadzić do uprzęży, aby razem wspiąć się do góry.

Gdy we dwoje powoli wspinali się do góry, inny strażak zajmował się trzymaniem drabiny,inny wziął psa na ręce bez żadnej afektacji, wszystko było pod kontrolą, a ona była poza niebezpieczeństwem. Psina nie wykazywała żadnego rodzaju negatywnego nastawienia, rozumiejąc gdzie się znajduje.