Młody człowiek wskakuje do jeziora, aby pomóc szczeniakowi, który miał umrzeć –

Młody człowiek wskakuje do jeziora, aby pomóc szczeniakowi, który miał umrzeć –

Charlie to ciekawski piesek rasy Shih-Tzu, który zostałckaczki anta gonitwa. Podobno jego żądza życia doprowadziła go na skraj utraty życia. Przy jednej okazji nie potrafił zmierzyć swojego pędu i wylądował w jeziorze, które było daleko poza nim.

Podążając za swoim instynktem, ten psiak został oddzielony od swojego właściciela. Wobec braku kogokolwiek, kto mógłby go uratować, 17-letni nastolatek bez zastanowienia pospieszył Charliemu z pomocą.

Do zdarzenia doszło w Penllergare Valley w Wielkiej Brytanii, gdzie 17-letni Connor Telford przebywał na wakacjach ze swoją dziewczyną. Widząc psa w jeziorze, nie zastanawiał się dwa razy, aby zrobić to, co konieczne.

Przez kilka chwil psiak próbował wszystkiego, aby utrzymać głowę na powierzchni, w tym właśnie momencie jego właścicielka nie mogła zrobić nic, gdyż jest na rencie inwalidzkiej. Zrządzeniem losu znalazła się osoba zdolna zrobić to, co konieczne, aby pomóc.

Kobieta, która posługuje się imieniem Jane, była bardzo wdzięczna Connorowi, więc postanowiła zamieścić tę historię na swoich mediach społecznościowych. Historia szybko poszła wirusowo, otrzymując kilka pozytywnych komentarzy na temat działań młodego człowieka.

Charlie okazał również swoje uznanie dla Connora, liżąc jego twarz w samym momencie, gdy został uratowany. Było to z pewnością doświadczenie, które miało szczęśliwe zakończenie. Nigdy nie jesteś przygotowany na stratę bliskiej osoby.