Młody człowiek woli jeść poza restauracją niż zostawić swojego szczeniaka –

Młody człowiek woli jeść poza restauracją niż zostawić swojego szczeniaka –

“Pet Friendly”pet Friendly”, termin oznaczający “przyjazny dla zwierząt”, stał się obecnie bardziej powszechny w miejscach publicznych, które pozwalają zwierzętom na wejście z ich właścicielami. W pewnym momencie było to nie do pomyślenia, ale teraz coraz więcej miejsc traktuje to bardziej poważnie.

Mimo to w przepisach nie ma nic, co by przemawiało za takim zezwoleniem. I to jest właśnie to, co mężczyzna i jego ukochany zwierzak doświadczyli pewnego dnia, gdy szli na śniadanie. Wydarzenie miało miejsce w Mexico City, a zdjęcia zostały uwiecznione w filmie, który ma na celu podniesienie świadomości.

IG: itspugbertha

Filmik został zamieszczony na znanym portalu społecznościowym i choć jest dość krótki, wyraźnie oddaje rzeczywistość, z którą na co dzień mierzą się osoby mające pod opieką zwierzęta domowe. Mężczyzna jest pokazany siedząc na ławce obok swojego psa Pug, karmiąc go.

IG: itspugbertha

Miał zamiar zjeść swoje śniadanie, a gdy próbował wejść na stronę nie został wpuszczony wraz z małym pieskiem. Zapewnili go jednak, że może wejść, jeśli zostawi swojego pupila uwiązanego przed restauracją.

IG: itspugbertha

Jak można było się spodziewać, niechętnie przystał na jej prośbę, ale nie zastanawiając się zbyt długo, kupił jedzenie dla obojga i usiedli do jedzenia. Filmik zatytułowany jest. “Jak wtedy, gdy idziesz na śniadanie, a oni mówią ci, że nie możesz przynieść swojego zwierzaka przez”.

Ma nieco ponad 1 mln wyświetleń i ponad 85 polubień, z komentarzami jak np: “Here’s to more PET FRIENDLY places. Zasługują na zajęcie miejsca bardziej niż wielu”; “Poszedłbym stamtąd”; “Czasami psy są lepiej wykształcone niż niektórzy ludzie”; “Czasami psy są lepiej wykształcone niż niektórzy ludzie”; “Poszedłbym stamtąd”; “Czasami psy są lepiej wykształcone niż niektórzy ludzie”.

IG: itspugbertha

Istnieją również sprzeczne opinie, jak np: “Nie mam zwierząt domowych i nie narzekam na to. Jeśli można iść gdzieś indziej, to dla higieny”; “Trzeba szanować zasady każdego miejsca, a jeśli nie, to są miejsca “Pet Friendly” i nie narzekać na zasady”;“Nie mam zwierząt i nie narzekam na to.

W każdym razie młody człowiek wolał zostać na zewnątrz ze swoim ukochanym pupilem i tam zjeść z nim śniadanie. Niewątpliwie świadczy to o wielkim uczuciu, jakie można żywić do pupila, który jest podstawowym elementem jądra rodziny.