Młody człowiek skacze do lodowatej wody, aby uratować szczeniaka, który nie mógł się wydostać –

Młody człowiek skacze do lodowatej wody, aby uratować szczeniaka, który nie mógł się wydostać –

Niskie temperatury w czasie zimy w różnych częściach świataniskie temperatury występujące w okresie zimowym w różnych częściach świata sprawiają, że zbiorniki wodne są źródłem negatywnych ewentualności dla gatunków nieświadomych kruchości skorupy lodowej.

To był scenariusz, który natknął się na reportera Aleksandra Czachnowa, który stał się bohaterem kiedy musiał wskoczyć do lodowatej wody, aby uratować psa. Medioznawca był na żywo, gdy to się stało.

Do fortunnego zdarzenia doszło w czasie, gdy w stolicy największego państwa świata w godzinach nocnych odnotowano temperatury sięgające od -12°C do -14°C. W związku z tym Aleksandrmusiał zanurkować do zbiornika wodnego w trudnych warunkach.

Ponieważ pies nie mógł wydostać się o własnych siłach, reporter musiał go podnieść na suchy ląd. Najwyraźniej jego łapy nie reagowały i psiak wkrótce miał stracić życie.

Aleksandr odłożył mikrofon i wszystkie swoje ubrania na bok i przystąpił do nurkowania do wody w bieliźnie, aby uratować kundla, który był w niebezpieczeństwie . Zostało to przyjęte z aplauzem przez wszystkich miłośników zwierząt.

Po umieszczeniu go na suchym lądzie, mężczyzna starał się ogrzać psa, trzymając go w ramionach. Do pomocy w tym przystąpili inni świadkowie bohaterskiego wydarzenia. Przy tak odważnej akcji nie dziwi cały aplauz, jaki reporter otrzymał od publiczności.

Życie zwierząt też się liczy i akcja tego człowieka nie powinna pozostać niezauważona.Kiedy rozumiemy, że dzielimy przestrzeń z innymi gatunkami, zawsze jesteśmy zmotywowani do pomocy naszym bliźnim.