Młody człowiek schodzi do rzeki, aby pomóc szczeniakowi, którego niósł prąd –

W Kazachstanie pies walczył, by nie dać się ponieść dużemu przepływowi wody w kanale. Obserwując tę sytuację, która postawiła kły bardzo blisko zbiornika Sayran należącego do miasta Almaty, niektórzy młodzi ludzie postanowili podjąć działania.

Marjana Khadreeva, postanowiła nagrać swoim telefonem wspaniały akt, który objął pięć osób, które spacerowały w pobliżu tego miejsca. Wykazana odwaga bez wątpienia została zawirusowana w mediach społecznościowych.

Zrzut ekranu z YouTube

Gdyby przyjaciele w apatii podjęli kolejną decyzję, utrata kła byłaby nieuchronna. Więc takie akcje zdarzają się tylko w danym momencie i to przez ludzi, którzy decydują się pokazać dobro, które jest w ich sercach.

Zrzut ekranu z YouTube

Uratowany psiak nie należał do nikogo. To była przybłęda, która na pierwszy rzut oka wygląda bardzo zdrowo. Przyczyny jego stanu nie są znane, ale uważa się, że gonił gołębie i stał się nieostrożny.

Zrzut ekranu z YouTube

Pies dał się złapać bohaterowi, który dotarł do jego ciała. Na filmie widać, że psiak zrozumiał, że jest zagrożony. Co więcej, w tego typu ratownictwie wysoki poziom ryzyka podejmowanego przez wschodzących bohaterów jest traktowany jako oczywistość.

Zrzut ekranu z YouTube

Gdy już miało się psa na rękach, nie sposób było wdrapać się na strome ściany strumienia. Dlatego po ich zadokowaniu, aby wyciągnąć psa na suchy ląd, wszystko było bardzo proste. Takie działanie wzbudziło aplauz osób, które były świadkami tego wydarzenia.

Zrzut ekranu z YouTube
Zrzut ekranu z YouTube

Akcje w wykonaniu tych pięciu przyjaciół były naprawdę pamiętne. Pies po tym jak był bezpieczny, udał się w dalszą drogę zgodnie z oczekiwaniami. Ale to, czego nigdy nie zapomną ci młodzi mężczyźni, to fakt, że życie zawsze powinno być pielęgnowane, niezależnie od tego, czy należy do zwierzęcia, czy do człowieka.