Młody człowiek rzuca prestiżową pracę w Szwajcarii, przenosi się do Afryki, aby ratować zwierzęta –

Młody człowiek rzuca prestiżową pracę w Szwajcarii, przenosi się do Afryki, aby ratować zwierzęta –

Dean Schneider jest wyjątkowym człowiekiem i ta wypowiedź nie jest elementem propagandy reklamowej. Uznanie cech tego człowieka wynika z działań, jakie podjął w ostatnich latach.

Schneider postanowił rzucić pracę i poświęcić się opiece nad potrzebującymi zwierzętami. Przed podjęciem decyzji musiał ocenić sposób, w jaki żył w Szwajcarii. Ale po wprowadzeniu niezbędnych zmian nie żałuje.

Dean Schneider

Z wiarą w sercu postanowił opuścić Szwajcarię i podjąć wszelkie stosowne działania, aby przyczynić się do wzrostu organizacji charytatywnej o nazwie Hakuna Mipaka z siedzibą w RPA. Do dziś nie żałuje swojej decyzji.

Dean Schneider

Hakuna Mipaka ma 300 hektarów ziemi odłożonej w celu umieszczenia w niej zwierząt, które wcześniej ucierpiały. Wszystkie koszty operacyjne są systematycznie opłacane przez Schneidera, dopuszczalne są również darowizny od społeczności.

Dean Schneider

Schneider, zaledwie 26-letni, ma tyle doświadczenia w dziedzinie ochrony i opieki nad dzikimi zwierzętami, co każdy ekspert. Mądrość przychodzi z praktyką, a on żyje z dnia na dzień swoim nowym zawodem.

Dean Schneider

Podczas gdy ludzkie społeczeństwo codziennie zmaga się między tym, co materialne, a tym, co etyczne, zwierzęta, które nie znają innego sposobu życia poza tym, co dyktuje im instynkt, ponoszą konsekwencje decyzji człowieka.

Dean Schneider

Nazwa organizacji to wyrażenie z języka suahili oznaczające bez ograniczeń. Ten człowiek zawsze czuł potrzebę zrobienia więcej dla natury. Świat potrzebuje więcej takich ludzi.

Dean Schneider

Zanim zrobił krok zmieniający życie, Schneider pracował jako planista finansowy. To jednak nie wystarczyło, by uspokoić jego duszę.

Schneider ma 10 milionów followersów na Instagramie, , gdzie pokazuje proces opieki nad zwierzętami i zamieszcza relatywne zdjęcia żywych istot, które ratuje.

Schneider nie mógłby wykonać tej pracy samodzielnie. Za nim stoi zespół ludzi oddanych opiece nad zwierzętami.

Dean Schneider

Moją misją jest dotarcie do jak największej liczby osób i edukowanie ich na temat dzikiej przyrody i piękna królestwa zwierząt. Wierzę w moc wiedzy, pasji i wizualnych opowieści, aby zmienić postrzeganie ludzi i uratować dziką przyrodę” wspomniał w jednym z mediów społecznościowych życzliwy młody człowiek.

Dean Schneider

Każdy na świecie może przyczynić się z Hakuna Mipaka. Wystarczy śledzić ten projekt w sieci, a zrozumiecie, jak działa ta szczytna inicjatywa i jak należy ją chronić.

Daleko od publicystyki, która wielbi osobę Deana Schneidera, jest fakt, że dobre rzeczy powinny być celebrowane i oklaskiwane.

Dean Schneider

“Bądź szczęśliwy, robiąc to, co robisz najlepiej”mogłoby być mottem tego byłego doradcy finansowego. Albo jeszcze lepiej: “Hakuna Mipaka forever” w celu rozwijania jego miłości do zwierząt.