Młody człowiek przystosowuje wózek do przewozu uratowanego psa –

Młody człowiek przystosowuje wózek do przewozu uratowanego psa –

Organizacja charytatywna Bark Nation przeprowadziła akcję ratunkową w Michigan w miejscu, które dojrzewało do kłopotów wśród psów. Te sponsorowane przez ludzi imprezy są nieregularne, niektórzy szukają sposobów na przekonanie do prawa.

W akcji ratowniczej przeprowadzonej w listopadzie 2021 roku znaleziono 107 psów, które były przeznaczone do takich zdarzeń. Jeden z tych psów odpowiada na imię Turcji i stracił wzrok z powodu bycia wewnątrz tych obwodów.

Bark Nation

Według Jessica Brown, dyrektor operacyjny Bark Nation. Szczeniak podczas tych wydarzeń stracił zmysł wzroku, ale to nie odbiera mu szans na życie.

Bark Nation

Wspomniana dyrektorka była pod wielkim wrażeniem, gdy znalazła kła z bardzo ciężkim łańcuchem wokół niego i wewnątrz psiego domu, który był w bardzo niefortunnym stanie. Po odzyskaniu go, placówka zapewniła mu opiekę zdrowotną.

Bark Nation

“Chodzenie przez drzwi i na zewnątrz może być przerażające dla Turcji, zwłaszcza gdy jest dużo hałasu. Zatem nasz zespół dostał więc specjalny wagon, w którym teraz codziennie wywozimy Turka”, wspomniał Brown.

Bark Nation

“Turkey jest SWEETEST psem i zdobył serca każdego z naszych wolontariuszy”, powiedział Brown. “Indyk szuka domu zastępczego, dopóki nie znajdzie swojego życia, lub adoptującego! Szczęśliwie, będzie miał maraton filmów Disneya, jeść pizzę z serem i przytulać swoich ludzi cały dzień na kanapie. Dobrze radził sobie z innymi psami tu w schronisku, ale będzie wymagał powolnego wprowadzenia do wszelkich zwierząt domowych w domu (a nasz zespół chętnie pomoże to ułatwić).” powiedział ratownik.

Bark Nation

“W Bark Nation, Turcja jest znana jako Król. W końcu jest królem. Jego Wysokość ma specjalną karetę i całkowicie oddaną świtę, która zabiera go i eskortuje wszędzie tam, gdzie potrzebuje, łącznie z zabawnymi wyjściami! On absolutnie to uwielbia!”, organizacja charytatywna wspomniana w mediach społecznościowych.

Bark Nation

Na szczęście koniec dla tego małego pieska był naprawdę pełen nadziei. Mamy nadzieję, że wszystkie zwierzęta znajdą dom, w którym będą miały gwarancję, że zostaną nakarmioneale przede wszystkim, że dostają dużo miłości.