Młody człowiek karmi bezdomnego szczeniaka, a następnie zabiera swoich przyjaciół, aby również ich nakarmić –

Młody człowiek karmi bezdomnego szczeniaka, a następnie zabiera swoich przyjaciół, aby również ich nakarmić –

Carmen Morgan wrzuciła na swoje konto w mediach społecznościowych kilka zdjęć, które podsumowują dynamikę z udziałem bezpańskiego psa. Okazuje się, że pewnego dnia pojawił się on w pobliżu domu młodej kobiety i otrzymał jedzenie. Jak można było się spodziewać, pojawiał się codziennie.

Carmen jednak stopniowo tak polubiła kła, że postanowiła nadać mu imię “Superman”. Założyła mu nawet czerwoną pelerynę i zrobiła zdjęcie. Gdy wrzuciła je na portal społecznościowy, stało się wirusowe.

carmen_morgan21

Jednak pewnego dnia “Superman” postanowił, że nie pojawi się sam. Najwyraźniej przyprowadził ze sobą inne przybłędy, które tak jak on szukały jedzenia. Carmen nie mogła uwierzyć własnym oczom, to było tak, jakby gość wziął na siebie upublicznianie uwag swojej ludzkiej gospodyni.

carmen_morgan21

Carmen opublikowała na swoich mediach społecznościowych moment, w którym szczeniak zabrał swoich przyjaciół do karmienia. Dla uciechy domowników kobiety, nowi goście mieli domowe podejście. W żadnym momencie nie przejawiali jakiejkolwiek negatywnej postawy, wręcz przeciwnie, pozwalali sobie na czułości.

carmen_morgan21
carmen_morgan21

Inteligencja Supermana była komentowana w sieciach społecznościowych. Nie codziennie można docenić zachowanie zwierzęcia, które czuje się takim właścicielem grupy bezpańskich zwierząt. Wierny swojemu imieniu, był superbohaterem swoich zwierzęcych towarzyszy.

carmen_morgan21
carmen_morgan21
carmen_morgan21

W sekcji komentarzy niektórzy użytkownicy napisali: “wow piękny … był Supermanem swoich przyjaciół”, “Zastanawiam się, jaki jest jego sposób komunikowania się i mówienia innym, aby przyszli tutaj, da nam jedzenie”, “Chciałbym być milionerem, aby uratować wszystkie te małe anioły” i “Nie mogę sobie wyobrazić entuzjazmu i miłości, z jaką powiedział swoim przyjaciołom o tobie”.

Carmen cieszy się teraz z dostarczania jedzenia przyjaciołom “supermana”. Nigdy nie zaszkodzi podzielić się tym co się ma, gdyby wszyscy to robili, wiele problemów społeczeństwa zostałoby rozwiązanych.