Młodemu człowiekowi kończą się klucze i woła kota, żeby otworzył mu drzwi –

Młodemu człowiekowi kończą się klucze i woła kota, żeby otworzył mu drzwi –

czy zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć kluczy do domu? Otóż zdecydowana większość osób, którym się to przydarzyło, wie, że jest to bardzo niepokojące doświadczenie.

To jest to, co stało się z Julia Maro, Argentynka, którą spotkała miła niespodzianka kiedy jej kot pobiegł otworzyć dla niej drzwi.

Julia Maro
Julia Maro

Wewnątrz jej mieszkania, jak zwykle, znajdował się jej kot. Czego się nie spodziewała, to tego, że po słodkiej rozmowie z nim i prośbie o otwarcie drzwi, kotek doskonale zrozumiał jej prośbę i w krótszym czasie niż myślała, drzwi były już otwarte.

Julia Maro

Była tak zaskoczona, że uratował jej dzień, że wzięła go w ramiona i podziękowała za ten ogromny gest. Julia powiedziała, że po tym dniu, jej kot jest jeszcze bardziej wyjątkowy niż już był, bo gdyby nie on, musiałaby iść do ślusarza.

Julia Maro

Była to tak pamiętna chwila, że chciała ją nagrać, choć miała wątpliwości, czy kotka zareaguje w ten sposób. A ponieważ kotek otworzył się, wideo zostało natychmiast udostępnione, z ponad dwoma milionami wyświetleń i tysiącami komentarzy.

Julia Maro

Ta historia może być zachętą dla większej liczby osób do posiadania kotów, oprócz miłości i troski o nie, zapewnij im szkolenie, które pomoże im w takich sytuacjach, jakie przeżyła Julia. Wynika z tego również, że psy nie są jedynymi przyjaciółmi człowieka.