Młoda kobieta zauważa kotka skaczącego z balkonu i sięga po niego –

Młoda kobieta zauważa kotka skaczącego z balkonu i sięga po niego –

Pewien mężczyzna szedł ulicą, gdy zobaczył na balkonie kota wykazującego pewne problemy. Najwyraźniej kot chciał natychmiast zejść, ale był nieco zdezorientowany, co jest nieco dziwne w przypadku tych zwierząt.

Koty mają reputację, że zawsze lądują pionowo na wszystkich czterech nogach. Ale ta rzeczywistość jest nieco subiektywna. Tym razem kot potrzebował człowieka, by wyjść z ryzykownej sytuacji żywy.

Była to Latte, pupilka siostry mężczyzny, który miał zostać bohaterem rodziny. Kot syjamski znajdował się na krawędzi okna na wysokości około 15 metrów. “Natychmiast dostałem się pod okno. Czułem, że kot (zejdzie przez pomyłkę) w tym momencie“, powiedział ratownik, który idzie pod nazwą Anli.

“Otworzyłem ramiona jak odruch”powiedział Anlı, który powiedział, że od tego momentu zaczęła kochać kota po wzięciu go. Po usłyszeniu wiadomości, siostra Anlı, która była w tym czasie w domu, była wdzięczna, że jej brat był w dokładnym miejscu i dokładnym czasie.

On jest bohaterem“, powiedział właściciel Latte do jednego z mediówpodjęliśmy teraz kroki, aby coś takiego się nie powtórzyło podsumował. Zdjęcia w krótkim czasie rozeszły się wirusowo.

Ludzie są zdumieni i zachwyceni zdolnościami kotów. Zdolność kotów do korygowania pozycji ciała podczas upadku nazywana jest odruchem prostowania.

Według niektórych badań, ta naturalna reakcja zachodzi z powodu struktury znajdującej się w Twoim uchu wewnętrznym. Ta struktura wykrywa pozycję twojej głowy, gdy jesteś w powietrzu, a następnie natychmiast przekazuje to do mózgu.

Jedną z najczęstszych akcji ratunkowych przeprowadzanych przez każdą straż pożarną jest wydostanie z drzewa kota, który nie może znaleźć drogi powrotnej. Dlatego koci przyjaciele z ulgą oglądają opisane wyżej zdjęcia.

Stambuł to miasto, które charakteryzuje się dużą empatią dla życia zwierząt. Z tego powodu zachowanie tego młodego człowieka nie było dziwne.