Młoda kobieta zabiera swoje dwa psy na przejażdżkę na motocyklu, żeby nie zostały same w domu –

Młoda kobieta zabiera swoje dwa psy na przejażdżkę na motocyklu, żeby nie zostały same w domu –

Zwierzęta domowe mogą być integralną częścią życia człowieka. Ta prawda przekracza kultury i każdą warstwę społeczną, a bardzo często można zaobserwować, jak zwierzęta są włączone do rutynowych działań mężczyzn i kobiet w społeczeństwie.

To jest niepodważalna prawda, użytkownik sieci społecznościowych przesłał wideo, w którym pokazuje znaczenie jego Chihuahuas w swoim życiu. Ponieważ uwielbia przejażdżki motocyklowe, kupił dla nich cały sprzęt, aby mogły z nim podróżować.

Dwa Chiuahuas
Two Chiuahuas
Two Chiuahuas

Psy są jak rodzina, dlatego adoptując zwierzaki bierzemy na siebie odpowiedzialność za utrzymanie ich w zdrowiu i przede wszystkim szczęściu. Aby to osiągnąć, motocyklista wyposażył się w kawałek ubrania znanego jako kangur, aby umieścić w nim swoje kły.

Kreatywny motocyklista umieszcza jednego z psów na swojej klatce piersiowej, a drugiego na plecach. Obaj mają kaski i ubrania chroniące przed promieniami słonecznymi. Chihuahuas pozują do kamery w bardzo akomodacyjny sposób i można powiedzieć, że naprawdę lubią przejażdżki.

Dzięki takiej inicjatywie motocyklista był w stanie połączyć swoje dwie pasje: jazdę na motocyklu i dzielenie czasu z ukochanymi zwierzętami.

Dwa Chiuahuas

“Tworzymy nowości”, brzmiał tytuł materiału multimedialnego, który przez kilka tygodni chodził po sieci. Był tak popularny, że nawet kanał telewizyjny KWCH12 zrobił reportaż o tej czułej relacji.

Dla tego człowieka jego rutynowe czynności stawiają chodzenie na drugim planie. Dla Chihuahuas jest to również wzniosłe doświadczenie.