Młoda kobieta ratuje wyjątkowego kociaka, a on dziękuje jej uśmiechami –

Młoda kobieta ratuje wyjątkowego kociaka, a on dziękuje jej uśmiechami –

Do kliniki weterynaryjnej trafił kot o innej twarzy z powodu problemów zdrowotnych. Poza tym był całkowicie brudny i zaniedbany, ponieważ mieszkał na środku ulicy i miał duże trudności.

Koty z ulicy zwykle żyją w dużych grupach. Wynika to z tego, że osiedlają się w pobliżu źródeł pożywienia i mają jakieś schronienie przed niskimi lub wysokimi temperaturami. W przypadku tego kociaka było może nieco inaczej, gdyż nie można było znaleźć innych kotów podobnych do niego.

“Mówili, że jest za mały i nie wytrzyma, ale on wytrwał”powiedział Ahsen. Dla tej kobiety opieka nad kotką była nie do odrzucenia. Zabrała małą dziewczynkę do domu i dała jej przestrzeń, aby mogła zacząć się leczyć.

zikrettinn

Zommbi, jak nazwała małego chłopca, otrzymał ponure prognozy zdrowotne, ale Ahsen był zdeterminowany, aby zrobić wszystko, co może, aby pomóc mu odzyskać zdrowie.

Na buzi Zommbiego pojawiały się różne sytuacje zdrowotne. Czekała go długa droga do powrotu do zdrowia.

zikrettinn

Ahsen sumiennie wytarł koci pysk, rozpoczęła zabiegi i zadbała o to, by kociak zawsze otrzymywał czułość.

Przed długi czas, kociak jadł bez skargi i był w stanie pić z fontanny wody. Za każdym razem, gdy Ahsen uczestniczył w jego potrzebach, Zommbi był całkowicie wdzięczny.

Kotka z jego problemem zdrowotnym bardzo łatwo może zanieczyścić inne koty. Obecnie Zommbi wygrał i jego usta goją się bardzo dobrze. Po wyrwaniu dwóch dolnych zębów dużo łatwiej mu jeść, bez żadnego dyskomfortu.

Ahsen mógł w końcu odetchnąć z ulgą i uczynić tego kota oficjalnym członkiem swojej wielkiej rodziny. Kotka otrzymała dzień spa po prawie dwóch miesiącach rekonwalescencji. Przygotowywano go do mieszania się z resztą kociego plemienia.

zikrettinn

Kot z permanentnym uśmiechem natychmiast dołączył do innych kotów. Od razu pokazano mu, jak bawić się zabawkami, a wrażenie powitania zostało spotęgowane. Zikri to imię jednego z kotów, który zaczął chodzić za Zommbie i dzielić z nim przestrzeń. Teraz są nierozłączne.

“Możliwość pomocy zwierzętom takim jak Zommbi sprawia, że jestem szczęśliwy. To bezcenne uczucie móc powiedzieć ‘zrobiliśmy to’, widzieć jej zmianę i być w tym instrumentem.” powiedziała życzliwa kobieta. Słodki kotek emanuje radością gdziekolwiek się znajdzie, bo dostał drugą szansę.