Młoda kobieta ratuje lisa i staje się najlepszym przyjacielem swojego psa –

Młoda kobieta ratuje lisa i staje się najlepszym przyjacielem swojego psa –

Pauline Ashanolla to kochająca zwierzęta kobieta, która w wieku 28 lat może powiedzieć, że uratowała dwumiesięcznego lisa i wstawiła go do rodzinnego zdjęcia ze zwierzakiem. Do czasu, gdy uratowała tego malucha, był on w delikatnym stanie zdrowia.

W całej tej interakcji Buldog o imieniu Ernie służył jako prawdziwy gospodarz. Przez cały czas dawał mu do zrozumienia, że ma swoje miejsce w środowisku i że będzie otoczony opieką przez cały czas. Tak bardzo, że stali się wielkimi przyjaciółmi.

Paulina otrzymała telefon od pary, która usłyszała o miłości tej kobiety do zwierząt. Jej telefon został natychmiast odebrany, a uratowany lis otrzymał imię Marley.

Ta historia zaczęła się na wyspie Wight w Anglii, gdzie nie ma ośrodków dla dzikich zwierząt. Pauline zapracowała więc na opinię najlepszego wyboru w okolicy.

“Marley była tak zła, kiedy ją znaleźliśmy, była pokryta muchami. Były w jej uszach, wszędzie. Zdecydowanie straciłaby życie, gdyby została znaleziona zaledwie 15 minut później.” paulina wspomina.

Z dużą dozą miłości i cierpliwości kochająca kobieta zapewniła mu niezbędną opiekę, aby powrót Marleya do zdrowia odbył się w najlepszy możliwy sposób. Ernie był obecny przy całej tej opiece.

Pauline postanowiła wziąć wolne w pracy na kilka tygodni, aby zająć się Marleyem. Ponieważ jej fach to golenie psich włosów, wielu jej klientów dzwoniło do niej, by sprawdzić, jak sobie radzi. Kiedy otrzymali wyjaśnienie jej nieobecności, wielu chciało pomóc w leczeniu małego Marleya.

Pauline używała aparatu z mlekiem co 90 minut, przez cały dzień i noc, aby karmić Marleya. Dzięki specjalnemu leczeniu, które miało na celu poradzenie sobie ze wszystkimi jej problemami zdrowotnymi, dziewczynka stopniowo dochodziła do siebie.

Ernie wpuścił Marley do swojej przestrzeni do spania i jedzeniar. Od samego początku tej przyjaźni stali się nierozłączni.

Różnice między nimi, choć zauważalne, nie wyznaczają żadnego dystansu między ich traktowaniem siebie nawzajem. Wyglądają jak dwaj bracia, synowie tej samej matki.

Marley odstawił za sobą problemy zdrowotne i przeszedł zadowalający powrót do zdrowia. Bez wątpienia jest to bardzo doceniane przez poczciwego Erniego.

Przez pierwsze sześć tygodni Pauline opiekowała się Marleyem bardzo ściśle i ze szczególną troską. Bardzo pomogło w tym również zachowanie starszego brata Erniego.

Na początku martwiła się o Marley, zwłaszcza o to, jak dogada się z psami. Ernie na początku był przestraszony Marley i nie lubił jej, ale stopniowo zaczął spać bliżej niej. Po około trzech tygodniach zaczęli się bawić. Pewnego dnia zaczęli razem biegać i od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółmi.” podsumowała Pauline.