Młoda kobieta ratuje kociaka z podwójnym nosem i daje mu drugą szansę na życie –

Młoda kobieta ratuje kociaka z podwójnym nosem i daje mu drugą szansę na życie –

Kociak został pozostawiony na śmierć w wieku zaledwie kilku dni na podwórku pewnego domu. Gdy zobaczyła ją właścicielka, skontaktowała się z Wrenn Rescue w sprawie opieki. Powodem prośby była konieczność karmienia jej rurką.

Wygląd tej kotki świadczył o tym, że jej nos i podniebienie były inne. Nie mogła więc być karmiona butelką. Być może to był powód, dla którego matka zostawiła ją na pastwę losu. Tak czy inaczej, była teraz w rękach wolontariuszki we wspomnianym ośrodku.

Ashley Kelley, wolontariuszka organizacji ratunkowej, brała udział w nadawaniu imienia tej kotce. Aela jest obecnie w godnym pozazdroszczenia zdrowiu i jest otoczona mnóstwem miłości. Trzeba przyznać, że matka kotki nigdy się nie pojawiła.

aelaandco

Kelley weszła w rutynę karmienia z Aela , co obejmowało karmienie jej za pomocą rurki dwa razy dziennie.“Jest bardzo głośna i hałaśliwa. Zaraz po jedzeniu jest szczęśliwa, prawie jakby rozumiała, że jej pomagam” wspomina wolontariuszka w wywiadzie udzielonym mediom cyfrowym Love Meow.

aelaandco

Kelley wspomina również, że kiedy otrzymała tego kota, nie otworzyła jeszcze oczu. Te szczegóły sprawiają, że zawód wolontariusza jest doskonałym sposobem na prowadzenie życia.

Wygląd Aeli naprawdę przyciąga wzrok. Jej twarz wywołuje uśmiech na twarzy każdego. “Za każdym razem, gdy my trochę hałasujemy, ona też. Nigdy nie spotkałam szczęśliwszego noworodka…” kelley opowiada Love Meow.

aelaandco

“Rodzicielstwo jest bardzo satysfakcjonujące, ale jeszcze bardziej, gdy jest to ktoś, kto potrzebuje dodatkowej opieki, a ona w zamian jest tak kochająca” przyznaje doświadczonemu kociemu wolontariuszowi adopcyjnemu.

aelaandco

Aela to bardzo kochająca kotka, która rozpoznaje zapach swojej przybranej matki i wtula się w jej ręce przy każdej okazji. Lubi też być czesana szczoteczką, którą Kelley używa tylko dla niej.

aelaandco

Aela jest bardzo wdzięczna za to, że żyje i zaczęła wyostrzać swój słuch. Jej miauczenie stało się coraz głośniejsze, a jej codzienna aktywność daleka jest od jakichkolwiek oznak siedzącego trybu życia.

aelaandco

Aela po opiece weterynaryjnej jest silniejsza niż kiedykolwiek. Obecnie jest karmiona bez konieczności stosowania rurki.

aelaandco

Kotek z uroczym noskiem ma duży apetyt i macha uszkami za każdym razem, gdy je. To naprawdę spektakl, gdy widzi się, jak ten piękny kocur sobie radzi.

Aela jest bardzo żądna przygód, ma obecnie około dwóch lat i kiedy nie pracuje nad swoimi skokami i biegami, zwija się w swoim kocyku i mruczy. To tak jakby była wdzięczna, że jej życie zostało uratowane.

Niewątpliwie miłość okazana od opiekuna zmieniła jego życie na zawsze. Bieg jej życia został zmieniony na lepsze. Gdyby tak się nie stało, kotka po prostu straciłaby życie.