Młoda kobieta przyłapuje swojego kota na udawaniu bezdomnego, aby zdobyć jedzenie –

Młoda kobieta przyłapuje swojego kota na udawaniu bezdomnego, aby zdobyć jedzenie –

“Nie zamierzam odbierać ci stylu życia i drastycznie zmieniać twojej rutyny”właściciel małego kota, który preferuje karmę dostarczaną przez sąsiadów, wyjaśnił. Pomimo tego, że kotka ma zapewnioną całą uwagę, jakiej potrzebuje zwierzak, ten kociak woli jeść na zewnątrz.

Pipo to imię kota, który jest wierny swoim podstawowym instynktom, które podpowiadają mu, że powinien opuścić swój dom, w którym jego jedzenie jest bezpieczne i udać się w pobliże i podać się za kolejnego przybłędę. Najwyraźniej sardynki są ulubionym daniem tej cipki.

@luciacroquetita

“Wyszłam z domu i była tam pani karmiąca pięć lub sześć kotów, w tym mój. Innymi słowy, udaje bezpańskiego kota, który chce się najeść, by zdobyć sardynki”, wyjaśnił właściciel kota.

@luciacroquetita

Pipo poruszył serca sąsiadów, którzy uważali wówczas, że kot jest już bezdomny. Kotek nie rozumie jednak różnic społecznych, bo nie przeszkadza mu mieszanie się z innymi bezdomnymi kotami.

@luciacroquetita

Miłośnicy kotów doskonale wiedzą, że bardzo trudno jest utrzymać kota całkowicie oswojonego. Nawet jeśli są bez możliwości ponownego rozmnażania ich genetyczne uwarunkowania motywują je do opuszczania domu w różnym czasie.

@luciacroquetita

Kot Łucji jest bardzo znany w okolicy. “Zawsze był kotem ulicznym, ale zdecydował, że mój dom jest jego. Je, śpi i spędza dużo czasu w moim domu, dlatego uważam go za swojego, bo on uważa mnie za swoją”, właściciel Pipo wspomina.

Wszyscy sąsiedzi znają Pipo i wiedzą, do którego domu należy, nawet jeśli spędza czas w ich domach, zawsze wraca do mojego, żeby się przespa攳ucja pisze w poście w mediach społecznościowych.