Młoda kobieta postanawia adoptować kotkę, która urodziła się z różnymi oczami i nikt nie chciał jej mieć –

Młoda kobieta postanawia adoptować kotkę, która urodziła się z różnymi oczami i nikt nie chciał jej mieć –

Red to imię kotka, który ma szczególne schorzenie. Najwyraźniej ten mały kotek jest częścią miotu sześciu, gdzie wszystkie się urodziły z tą samą chorobą. Jednak w miarę dorastania każdego z nich, stan wizualny przestał być ich częścią.

Mała Ruda pozostała jednak z krzywymi oczami. Jej rozwój nie pozwolił jej pozbyć się tej przypadłości, ale to nie odebrało jej woli życia. Kotka prowadzi normalne życie, poza trudnościami w uzyskaniu adopcji z powodu ludzkich uprzedzeń.

To jest tak, że rzeczywistość zwierząt urodzonych z wiele z nich żyje na wolności i nigdy nie znajduje domu. Ale na szczęście zawsze są ludzie tacy jak 27-letnia Rebecca Hardy, która dbała o to, by dać małemu kotu znanemu jako Red dom do życia w szczęściu.

“Zajmuje trochę więcej czasu podczas zabawy swoimi zabawkami, ale nie różni się tak bardzo od innych. Ma niesamowitą pewność siebie jak na kota o zezowatych oczach”. Rebecca zaznaczyła.

Niektóre z problemów, jakie mają te koty, to fakt, że nie potrafią zidentyfikować niektórych obiektów, gdy są one daleko. Inne są dotknięte podczas chodzenia, biegania, a nawet zabawy. Ale ku zaskoczeniu Rebeki, Red nie został dotknięty w ogóle. Jej życie w całości jest niemal normalne.

“Kiedy się przed nią schylam, wskakuje mi na plecy i wspina się na ramiona” – mówi Rebecca wyjaśniająca dynamikę kocich zabaw.

“Tak bardzo jak wszystkie są doskonałe w naszych oczach, jeśli widziałeś ją wśród swoich miotowców, była najbardziej zabawna. Ludzie chcą mieć idealnego kociaka, ale idealny nie zawsze jest ‘najlepszy’.”podsumowała młoda opiekunka.

jaki byłby ten świat, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami? To, co Cię różni, sprawia, że jesteś niepowtarzalny i wyjątkowy. Tę prawdę widać w przypadku Reda bez dwóch zdań. Harmonia może istnieć tylko wtedy, gdy potrafimy zaakceptować różnice.