Młoda kobieta niesie swojego szczeniaka w chłodni, aby jego łapy były bezpieczne od asfaltu –

Młoda kobieta niesie swojego szczeniaka w chłodni, aby jego łapy były bezpieczne od asfaltu –

Psy nie mają na łapach syntetycznego obuwia, aby nie były narażone na działanie wysokich temperatur. Chociaż ich naturalne opuszki chronią je na większości powierzchni, wysoka temperatura asfaltu wywiera na ich opiekunów presję podjęcia ekstremalnych środków.

Dokładnie tak zrobił jeden osobnik, gdy zauważył, że asfalt jest bardzo gorący i musi zabrać swojego pupila do gabinetu weterynaryjnego. Nie chcąc, aby jego mały piesek miał jakieś negatywne doświadczenia, wsadził go do chłodni na kółkach i zaczął go przenosić.

Historia ta stała się znana, ponieważ przechodzień, który obserwował mężczyznę spacerującego z chłodnicą, postanowił sfotografować kła, który był przyzwyczajony do bycia noszonym w ten sposób.

Pancho Blue El Refugio działa jako ośrodek opieki nad zwierzętami, który zainteresował się publikacją i postanowił udostępnić ją swoim zwolennikom. Nie co dzień widzi się człowieka odczuwającego taką empatię.

“Jest zbyt gorąco i muszę zabrać go do weterynarza, podłoga jest zbyt gorąca i jego łapy mogą się (dotknąć)” tak odpowiedział odpowiedzialny właściciel pięknego kła.