Młoda kobieta fotografuje swojego szczeniaka, który wydaje się być cały czas zły –

Młoda kobieta fotografuje swojego szczeniaka, który wydaje się być cały czas zły –

Nazywa się Felipe, 13-letni szczeniak i jeśli nie znasz go, na pierwszy rzut oka pomyślałbyś, że to szczeniak z raczej negatywnym poczuciem humoru.

Jego twarz ma gruzłowaty wyraz, który sprawia, że ci, którzy go widzą, nie mają o nim tak dobrego wrażeniakrytykują go nawet nie znając go.

Mówi się, że pozory mogą mylić i tak właśnie jest w przypadku Felipe, który zdobył pewną sławę dzięki swojej mimice.

Jego matka ma na imię Paola i choć jego zmarszczka każe myśleć, że jest zły, to tylko fasada, bo w rzeczywistości jest bardzo czuły i zabawny.

Nawet, wbrew temu, co wszyscy myślą, jego właściciel stwierdził za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że jej mały piesek przypomina zrzędliwego starszego pana. Zdjęcia potwierdzają myśli Paoli, na których widać cockera z obrzydzonym wyrazem twarzy. Ale dalej zauważył: “Przysięgam, że on mnie kocha”.

Zawsze wysoko wypowiada się o swoim osobliwym psie, ale są tacy, którzy wątpią w jej twierdzenia. Ale nabierają przekonania, gdy dobrze poznają Filipa i uświadamiają sobie, jak bardzo się mylilidochodzą do wniosku, że w rzeczywistości bardzo się mylili.

Teraz ci, którzy znają jego historię, mogą być tylko poruszeni tym cockerem, a nawet śmiać się z tego, nawet, ktoś odważył się żartować w sieciach, mówiąc: “Pies, zamiast szczekać na dzieci, krzyczy, żeby nie wchodziły na jego trawnik”.

Felipe zdobył sympatię internautów, można znaleźć takie wyrażenia jak: “Kocham cię wściekły piesku”, “Pokochałam go za bardzo” i “He made my day”wśród wielu innych komentarzy. Ma już konto na Instagramie z rosnącą liczbą followersów.

Na sieci Paola wzięła się za udostępnianie zdjęcia, na którym się uśmiecha, pokazując, że rzeczywiście jest szczęśliwym szczeniakiem.