Młoda kobieta daje jedzenie bezdomnemu kotu, śledzi go i odkrywa, że zabrała ze sobą swoje kocięta –

Młoda kobieta daje jedzenie bezdomnemu kotu, śledzi go i odkrywa, że zabrała ze sobą swoje kocięta –

Raphael Sousa jest weterynarzem o wielkim sercu. Jego powołanie prowadzi go do poświęcenia ciała i duszy opiece nad zwierzętami, które leczy, ale w niektórych przypadkach reaguje na stan, który obserwuje u niektórych gatunków, jak w historii kota, który podszedł do niego, gdy jadł w wiejskiej scenerii.

Kotka podeszła do niego w klubie prosząc o trochę jedzenia, ale kiedy dał jej jedzenie, nie zjadła i opuściła lokal ze swoim łupem. Wzbudziło to podejrzenia u młodego człowieka, który postanowił podejść do miejsca, z którego pochodziła enigmatyczna kotka.

raphaelvetus
raphaelvetus

“Dałem jej kiełbasę, bo taką miała, ale zauważyłem, że nie chce jej jeść i odszedłem z nią. Zauważyłam, że nazwała swoje dwa kociaki.” wspomina Raphael dla lokalnych mediów o nazwie G1. Kochający weterynarz postanowił nagrać ten moment i wrzucić go na portal społecznościowy.

raphaelvetus
raphaelvetus

“Wideo poszło wirusowo bardzo szybko, bezpretensjonalnie, ponieważ ludzie zobaczyli instynkt macierzyński kociaka. Była bardzo czuła.” raphael powiedział w wywiadzie, gdzie nie ukrywa swojego zaskoczenia dla pół miliona reprodukcji, które miał materiał audiowizualny.

Raphael adoptował kotkę-matkę i zadbał o wszystkie jej potrzeby weterynaryjne. Z drugiej strony, dwa kocięta są w bardzo dobrym stanie zdrowia i jest długa kolejka osób zainteresowanych ich adopcją.

raphaelvetus

“Wiele osób mówiło, że źle zrobiłem dając kiełbasę, ale tak właśnie miałem. Nawet nie zamieściłem postu, że ją (adoptowałem). Myślałem, że backlash był świetny, wiele osób jest zainteresowanych zwierzętami domowymi. Było kilku hatersów, ale to normalne, wiem, że zrobiliśmy naszą część i będzie miała naprawdę dobrą jakość życia.”podsumował Raphael.

raphaelvetus