Młoda dziewczyna śpiewa ostatnią piosenkę swojemu ukochanemu kociakowi przed ostatecznym pożegnaniem –

Młoda dziewczyna śpiewa ostatnią piosenkę swojemu ukochanemu kociakowi przed ostatecznym pożegnaniem –

Młody człowiek podnosi swoje ukulele, aby towarzyszyć sobie w piosence pożegnalnej, na którą zasługiwał koniec życia jego kota. Krewni muzyka postanowili podzielić się wideo pokazującym melodię, którą ćwiczył, gdy jego ukochany pupil stracił życie.

A nie ma bardziej wyjątkowego uczucia niż utrata pupila. Ci bezwarunkowi przyjaciele nigdy nie męczą się, by szerzyć miłość nawet w najgorszych czasach. Zagubione spojrzenie tego małego kotka z pewnością zapiera dech w piersiach każdemu.

Wybraną melodią była słynna “What a Wonderful World” louis Armstrong. Podobno, gdy kotek cieszył się dobrym zdrowiem, młody człowiek grał mu tę piosenkę. “Kolory tęczy tak piękne na niebie. Są też na twarzach przechodzących obok ludzi. Widzę jak przyjaciele podają sobie ręce i mówią jak się masz. To naprawdę mówi, że cię kocham” tłumaczy na język hiszpański część tekstu tego utworu.

Wideo nie trwało długo, aby przejść wirusowo, gdzie można zobaczyć, jak kotka jest pozostawiona w stanie swooning i jego mistrz żegna się z małym pocałunkiem. Komentarze na portalach społecznościowych nie były długie w przyjściu, pozostawiając interesujące komentarze od społeczności kochającej zwierzęta.

Choć niektórzy krytykowali teledysk za zbyt romantyczny, to jednak prawda jest taka, że nie będzie to ostatni taki przypadek na mediach społecznościowych. Inni ze swojej strony naśladowali ten typ pożegnania, aby dać ostatnie do ich odpowiedniego zwierzaka.

Radzenie sobie ze stratą może być bardzo trudne, pale obrazy takie jak te pokazują, że nawet w najgorszych okolicznościach można żyć w najlepszy sposób. Młody człowiek wiedział, że jego kot bez wątpienia straci życie, a jednak potrafił się pożegnać w sposób, który uważał za najlepszy.