Młoda dziewczyna chowa się w parku, a jej szczeniak rozpoznaje ją po 6 miesiącach nie widząc jej –

Młoda dziewczyna chowa się w parku, a jej szczeniak rozpoznaje ją po 6 miesiącach nie widząc jej –

Z powodów zawodowych Valeria Navarro musiała wyjechać poza swój kraj, pozostawiając psa pod opieką krewnego. W tym czasie chwile rozłąki były dla tej kochającej zwierzęta kobiety bardzo sentymentalne. W miarę upływu dni martwiła się, że przyjaciółka o niej zapomni.

Dlatego też, gdy zbliżały się dni powrotu, Valeria postanowiła przygotować nieco zaskakujący powrót. Z wyznaczonym przewodnikiem umówiła się na godzinę, w której przybędzie do parku i da psom czas na rozpoznanie jej.

valerianavarro

Valeria pomyślała, żeby pojawić się, nie pokazując w oczywisty sposób swojej twarzy. Ubrała się na czarno i zajęła pozycję, w której opiekun miał zamiar postawić ją na drodze tej kobiety. Wystarczyło kilka sekund, by psiak rozpoznał swojego ulubionego człowieka.

valerianavarro

Psy nie mają takiej samej koncepcji czasu jak ludzie. Wydaje się, że żyją swoim dniem, jakby to był ich ostatni. Dlatego utrata przyjaciela na kilka chwil może być bardzo niszcząca dla uczuć zwierzęcia.

valerianavarro

Navarro poczuła, że jej dusza wraca do ciała, gdy tylko została rozpoznana przez swojego pupila. Aby uczcić ten moment postanowiła zrobić post na swoich portalach społecznościowych, gdzie zamieściła podsumowanie swoich doświadczeń z wiernym towarzyszem.

valerianavarro

Postowi towarzyszyło wideo pokazujące młodą kobietę ubraną w czarne ubrania i siedzącą na siedzeniu w parku, próbującą zakryć swoją twarz jak najlepiej, aby sprawdzić swojego ukochanego psa. Kiedy ktoś zabierał go na spacer, w chwili, gdy przeszedł blisko niej, poczuł dość znajomy zapach i od razu go rozpoznał.

valerianavarro

“Po tym, jak nie widziałem mojego małego psa przez 6 miesięcy, ukryłem się w parku, aby zobaczyć, czy rozpoznał mój zapach i to była jego reakcja”na filmiku, który zgarnął miliony wyświetleń, w opisie pojawiła się podekscytowana Valeria.

Większość komentarzy była oprawiona w nostalgię i czułość powszechną w tych sentymentalnych obrazach, gdzie bohaterami są inteligentne zwierzęta. “nie zapominają … są wierni”, “nie zapominają … są wierni”, “Za długo trwało przytulanie, więc trzeba dać mu nagrody“Piesek: to mój człowiek, jak mogę nie rozpoznać jej zapachu?” i “ohhh trzymaj go tak mocno jak tylko możesz nikt cię tak nie przywita“. To były najbardziej wyraziste komentarze.