“Miłe Osoby Zajęły się Kociakiem, o Którym Nikt Inny Nie Chciał, Dlatego Teraz Ona Może Cieszyć Się Życiem i Przemykać po Świecie w Swoje Urocze Sposoby! 😻”

Dobrzy ludzie przygarnęli kociaka, którego nikt inny nie przygarnął, aby mógł wieść dobre życie i poruszać się po świecie na swój uroczy sposób.

blind cat whiskers


Tula the kittenOne Cat at a Time

Pod koniec ubiegłego roku pewna Dobra Samarytanka znalazła głodnego małego kocurka w ciężkim stanie z poważnie uszkodzonymi oczami. Zabrała kociaka w bezpieczne miejsce i zwróciła się o pomoc do społeczności ratowników.

Nikt nie mógł go zabrać, dopóki Marie, założycielka One Cat at a Time (organizacji ratowniczej złożonej wyłącznie z wolontariuszy), nie zobaczyła postu i nie wkroczyła do akcji. “Zaoferowaliśmy pomoc, ponieważ kociak szybko potrzebował opieki weterynaryjnej. Powitaliśmy ją i nadaliśmy jej imię Tula”.

Kociak miał około 5-6 tygodni i był tylko skórą i kośćmi. Mimo wszystko była przyjazna i czuła, ugniatając swój nowy koc.

.
sweet rescued kitten


One Cat at a Time

Tula potrzebowała enukleacji obu oczu, ale musiała poczekać, aż będzie wystarczająco duża na operację.

“Jest takim słodkim małym kociakiem. Zjada z apetytem i robi babeczki, gdy ją głaszczemy. Nigdy nie przestaje nas zadziwiać, jak odporne i zdolne do adaptacji mogą być zwierzęta.”

.
sweet kitten kneading blanket


Cieszyła się, że ma wygodne legowisko i koce do ugniataniaOne Cat at a Time

Mała kocica była zachwycona, że ma bezgraniczne jedzenie i przytulne, ciepłe legowisko. Zaczęła przybierać na wadze i czuć się lepiej dzięki lekom i bardzo potrzebnemu odpoczynkowi.

Tula spędzała większość swoich godzin czuwania na kocach. Mruczała i miauczała z zadowoleniem, jakby wiedziała, że jest w dobrych rękach.

tabby kitten resilient


Tula przeszła operację oczuOne Cat at a Time

Dzięki hojnemu wsparciu społeczności, Tula przeszła operację i otrzymała wszelką opiekę, jakiej potrzebowała, aby się rozwijać. Była mała, ale waleczna. To, czego brakowało jej w rozmiarze, nadrabiała siłą i odpornością.

Tula szybko przystosowała się do życia jako niewidomy kociak. Rozwinęła głodny apetyt, który napędzał jej nieokiełznaną energię i stała się małym psotnikiem.

blind kitten cuddly


Szybko odbiła się od dna i stała się przytulankąOne Cat at a Time

Lubi się bawić tak samo jak przytulać, zwłaszcza leżąc na klatce piersiowej swojego człowieka. Tula wykorzystuje swoje inne zmysły, aby pomóc jej nawigować i mapować dom.

Odkryła wiele miejsc do drzemki w całym domu, w tym szczyt kociego drzewa.

blind kitten cat tree


Jest nieustraszona i figlarnaJeden kot na raz

Tula to przytulanka i odważna mała dusza, zawsze gotowa na przygodę.

Tula zjednała sobie każdą osobę, którą spotkała w gabinecie weterynaryjnym i nie wstydzi się domagać pieszczot, gdy tylko jest tam z wizytą.

kitten top cat tree


Znalazła wygodne miejsce do drzemki na szczycie kociego drzewkaOne Cat at a Time

Lubiła spędzać czas z Olivią, asystentką techniczną w klinice, wczołgała się pod jej bluzę i zasnęła, gdy była przytulana.

cat snuggly


Tula przytulona do Olivii podczas wizyty u weterynarzaOne Cat at a Time

“Kiedy do nas trafiła, była bardzo słaba i chuda, z dwojgiem uszkodzonych oczu. Zasługiwała na to, by żyć. Zwierzęta są tak odporne, a my możemy się od nich wiele nauczyć.”

Tula jest niewidoma, ale to nie powstrzyma jej przed dobrym życiem.”

.
blind cat fluffy


Tula rozkwitła jako wspaniały młody kotOne Cat at a Time

Niesamowita podróż Tuli poruszyła serca wielu ludzi w mediach społecznościowych, którzy obserwowali, jak rozkwita od chorowitego kociaka do szczęśliwego, zdrowego, wspaniałego młodego kota.

happy blind cat belly


Szczęśliwa i kochanaJeden kot na raz

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotce Tuli i One Cat at a Time na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak o imieniu “Macaroni” ma wiele palców u nóg, znajduje życzliwą osobę, która pomaga mu biegać jak inne kocięta