Mieszkańcy znaleźli trzy koty opiekujące się kociętami w pudełku na korytarzu i wiedzieli, że muszą pomóc 😻🐱📦🚪

Rezydenci znaleźli trzy koty opiekujące się dwoma kociętami w pudełku na korytarzu i wiedzieli, że muszą pomóc.

śpiące kocięta w ramionach


Ellen Richter

Pewnego wczesnego sobotniego poranka, Homeward Bound Cat Adoptions otrzymało telefon od zaniepokojonego mieszkańca budynku mieszkalnego.

Kilku mieszkańców odkryło duże kartonowe pudło pozostawione na korytarzu. Otworzyli je, by znaleźć matkę kotkę, jej dwa 6-tygodniowe kocięta i dwa młodsze koty, które, jak sądzili, były spokrewnione.

Piątka wyglądała na przestraszoną i zagubioną, skuloną razem w pudełku. Kotka matka początkowo była zdenerwowana, ale kilka drapnięć w głowę uspokoiło ją

.
box cats kittens


Trzy koty i dwa kocięta zostały znalezione w pudełku pozostawionym w korytarzuHomeward Bound Cat Adoptions

Podczas poszukiwania domu zastępczego, życzliwi ludzie zorganizowali im tymczasowe schronienie. “Courtney i jej przyjaciele, którzy tam mieszkają, zabezpieczyli je w swoim garażu, zapewniając jedzenie, wodę i kuwetę”, powiedział Homeward Bound Cat Adoptions.

Tej nocy trzy koty zwinęły się w stos z kociętami w środku. Matka karmiła maluchy, podczas gdy jej rodzeństwo czyściło je i obsypywało miłością.

cats and kittens huddled


Cadberry i Cinnabunny, dwa młode koty, opiekowały się kociętami dla kotki matkiEllen Richter

Koty rozgrzały się do swoich znalazców i przyjęły od nich mnóstwo pieszczot. Kocięta czuły się tak zrelaksowane, że zasypiały, gdy tylko były trzymane.

Następnego dnia Ellen Richter, doświadczona opiekunka, otworzyła swój dom dla pięcioosobowej rodziny. Mając do dyspozycji pełną porcję jedzenia, kocięta zaczęły naśladować swoją mamę, ucząc się samodzielnego jedzenia.

śpiąca kocia ręka


Ellen Richter

Lilianna, kotka matka, rozkwitła w swoim prawdziwym ja w opiece zastępczej. “Jest słodka, czuła i bardzo kochająca. Im bardziej czuje się ze mną komfortowo, tym bardziej chce leżeć na moich kolanach i przytulać się” – powiedziała Ellen.

Kiedy Ellen opiekowała się kociętami, Lilianna i jej rodzeństwo, Cadberry i Cinnabunny, zaczęli skupiać się na swoich potrzebach i na nowo odkrywać proste radości życia.

cats snuggling


Cinnabunny i mama LiliannaEllen Richter

“Skończyła z tym całym ‘mama'”, powiedziała Ellen. “Cadberry (szary) jest niezwykle czuły i kochający. Wszystko, co chce robić, to przytulać się i przytulać.”

Chickadee i Bunny Boop, najmłodsza dwójka, weszły w fazę hałaśliwego kociaka, skacząc na siebie nawzajem, przewracając się i szarpiąc, i biegając po pokoju jak małe tornada.

gray cat beautiful


CadberryEllen Richter

Kiedy się zmęczyły, cieszyły się dobrą sesją przytulania na kolanach swojej przybranej mamy.

Wiedząc, że kocięta są w dobrych rękach, Lilianna szczęśliwie wycofała się z macierzyństwa. Ona i jej rodzeństwo szybko znaleźli swoje domy na zawsze, w których będą pielęgnowani i rozpieszczani bez końca.

kocięta najlepsi przyjaciele


Chickadee i Bunny BoopEllen Richter

W wieku ośmiu tygodni Bunny Boop osiągnął wagę 2 funtów, podczas gdy Chickadee był kilka uncji w tyle. Łaknęły uwagi tak bardzo, jak kochały jedzenie, z apetytem na jedno i drugie.

Bunny Boop, większy z dwójki, był kulą nieokiełznanej energii, trzymając brata na palcach swoimi wybrykami.

playful kitten cute


Bunny Boop to kula energiiEllen Richter

“Chickadee jest nieco bardziej łagodna, a Bunny Boop to życie imprezy.”

Kiedy w wieku dziesięciu tygodni były wystarczająco duże, by je adoptować, spotkały uroczą parę, która zakochała się w nich po uszy.”

.
tabby kitten stretching


Chickadee uwielbia dobre rozciąganieEllen Richter

Koci bracia pojechali tego dnia do nowego domu. Razem zajęli każdy centymetr swojego królestwa. W mgnieniu oka zaczęli drzemać na swoich ludziach, przylegając do nich jak rzepy.

.
kocięta przytulające się do szyi


Zostały adoptowane razemHomeward Bound Cat Adoptions

Kocięta, teraz Luffy i Benjamin, uwielbiają swoje nowe życie jako rozpieszczone młode koty. Pięcioosobowa rodzina odnalazła swoje szczęście.

.
kocięta czepiające się ludzi


Homeward Bound Cat Adoptions

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Ellen’s fosters na Instagramie i Homeward Bound Cat Adoptions na Instagramie.

Powiązana historia: Kot odczuwa ulgę, gdy pies oferuje pomoc w opiece nad sześcioma kociętami po ich przybyciu ze schroniska