Mężczyzna spędza 6 miesięcy szukając kota, z którym się zżył 😻❗ 3 tygodnie przed Nowym Rokiem dochodzi do wzruszającego spotkania! 🙌

Mężczyzna spędził prawie sześć miesięcy szukając swojego kota, z którym łączyła go szczególna więź. Trzy tygodnie przed Nowym Rokiem doszło do emocjonalnego spotkania.

.
fluffy cat man best friends


Kot Connell i StephenShirley Barron

Connell, długowłosy szary kot, i jego ludzki tata, Stephen, dzielą niezwykłą więź. W ich domu Connell podąża za Stephenem jak jego cień i budzi go rano.

Stephen ma raka żołądka w IV stadium, a Connell jest nierozłączny, zasypując go leczniczymi mruczeniami i przytulaniem. “Stephen i Connell są ze sobą związani. Nigdy nie widziałam czegoś podobnego” – Shirley Barron, teściowa Stephena, podzieliła się z Love Meow.

Sześć miesięcy temu rodzina Stephena zaczęła przenosić się do MA, gdzie miał przejść leczenie.

fluffy cat couch


Shirley Barron

“Będąc w drodze podczas noclegu w Quality Inn w South Bend, IN 13 czerwca, Connell uciekł przez dziurę w oknie wraz z Peanut (kocią siostrą Connella).”

Stephen i jego rodzina szukali ich wszędzie i ostatecznie znaleźli Peanut, ale Connella nigdzie nie było widać. “Stephen miał złamane serce.”

.
fluffy cat tuxedo cat


Connell i PeanutShirley Barron

Rodzina rozpoczęła kampanię w mediach społecznościowych za pośrednictwem South Bend Lost and Found Pets i okolicznych schronisk. Wysłali również pocztówkę do domów w pobliżu hotelu, obserwując możliwe obserwacje Connella.

Tina Donica z South Bend Lost and Found Pets zaoferowała pomoc. Ustawiła humanitarne pułapki na kilka obserwacji zgłoszonych w lipcu, ale bezskutecznie. “Cała społeczność pomogła ze stacjami karmienia w hotelu i ulotkami na słupach”, powiedziała Tina Love Meow.

.
cat sighting yard


Connell został uchwycony przez kamerę pod koniec listopadaTina Donica

Stracili kota z oczu aż do końca listopada, kiedy Lindsey Slater, która wcześniej zauważyła kota, zobaczyła go ponownie na podwórku sąsiada, około dziewięć domów od hotelu.

Nie mogli skontaktować się z sąsiadem przez dwa dni, więc czekali na podjeździe, gdy dżentelmen był w domu, aby z nim porozmawiać. “Lindsey pokazała mu zdjęcie, a on powiedział: ‘O tak. Karmię go codziennie od czerwca.”

.
cat walks in humane trap


Tina Donica

Za zgodą pana, ustawili stację karmienia i kamery i czekali na powrót kota.

Godzinę później zauważyli puszystą postać wyłaniającą się z kamery i potwierdzili, że to Connell. Wyglądał na zdrowego i znacznie większego (jak “niedźwiadek”) niż się spodziewali.

kot w humanitarnej pułapce


Wszedł w pułapkę prawie sześć miesięcy po zaginięciuTina Donica

Connell był nieuchwytny i unikał pułapki przez dwa dni. Tina postanowiła sprowadzić większą pułapkę na małe psy i umieścić ją w krzakach, gdzie ukrywał się przez te wszystkie miesiące.

Około dwie godziny później kamera uchwyciła Connella wchodzącego do pułapki po jedzenie i leżącego w pozycji wylegującej się po zamknięciu za nim drzwi. “Lindsey i ja krzyczeliśmy, oglądając to na żywo na naszej kamerze komórkowej.”

.
słodki kot uratowany


Connell w końcu była bezpiecznaThe Meow Mission

Natychmiast zadzwonili do rodziny, aby podzielić się ekscytującą wiadomością. “To był emocjonalny telefon z informacją, że w końcu jest bezpieczny, prawie sześć miesięcy później i prawie Boże Narodzenie.”

Lokalna organizacja ratunkowa, The Meow Mission, zapewniła Connell pomoc medyczną i opiekę, zanim rodzina przyjechała go odebrać i odlecieć do domu.

cat hugs man best friends


Connell połączył się ze swoim ludzkim tatą, StephenemShirley Barron

10 grudnia Connell był wreszcie w domu ze Stephenem, który z niecierpliwością czekał na jego przybycie. Stephen usiadł na podłodze obok swojego najlepszego przyjaciela, głaszcząc go i pocieszając po długiej podróży.

“To było łzawe spotkanie. Minęło zaledwie pięć lub dziesięć minut, zanim Connell znalazł się z powrotem w ramionach Stephena” – powiedziała Shirley w wywiadzie dla Love Meow.

.
fluffy gray cat snuggles


Shirley Barron

Connell wrócił do swojej zwykłej rutyny, budząc swojego tatę rano jako punktualny budzik. Towarzyszy Stephenowi przy jego biurku, zawsze gotowy do przytulenia.

“Stephen mówi, że śpi obok niego każdej nocy i jest głodny 24/7.”

poranny budzik kota


Connell próbował obudzić swojego tatę w wigilijny poranekShirley Barron

Rodzina jest teraz w komplecie po powrocie Connella, najwierniejszego towarzysza Stephena.

“W South Bend było tak wiele aniołów, które pomogły nam znaleźć Connella. Wystawiali jedzenie w hotelu, siedzieli tam całymi dniami, rozwieszali ulotki, zastawiali pułapki przez miesiące.”

.
sweet cats man


Peanut, Connell i StephenShirley Barron

“Jest teraz w domu ze Stephenem i Meghan (jego żoną), ich dwójką dzieci, dwoma psami i jego ‘siostrą’ Peanut. To świąteczny cud naszej rodziny.”

.
cats best friends


Peanut jest zachwycona, że jej brat jest w domuShirley Barron

Podziel się tą historią ze znajomymi.

Powiązana historia: Kot tylko skóra i kości podchodzi do ludzi prosząc o pomoc, w ciągu miesiąca dokonuje niesamowitej transformacji