Mężczyzna pokazuje, jak zamienić szopę Home Depot o wartości 16 000 dolarów w mały domek

Mężczyzna pokazuje, jak zamienić szopę Home Depot o wartości 16 000 dolarów w mały domek

Duże domy są męczące i kosztowne w utrzymaniu. Budowanie jednego od podstaw z pomocą architekta zajmuje mnóstwo czasu. Więc po prostu udaj się na dół do Home Depot i kup jeden z ich małych domów.

Czytasz to dobrze. Znajdź miejsce, na którym go postawisz, zamów go, a potem udekoruj jak ci się podoba.

YouTube

Źródło:
YouTube

Tuff Shed.

Istnieje wiele różnych małych domów, ale ten ma ładny drewniany pokład przedni do niego. Idealny na popołudniowe spotkania przy kawie lub wieczorne drinki z grupą po długim dniu.

YouTube

Źródło:
YouTube

Na profilu firmy czytamy,

“Tuff Shed jest prawdziwym amerykańskim oryginałem, zaczynając na zachodzie w 1981 roku z marzeniem jednego człowieka o projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu wysokiej jakości budynków podwórkowych dla klientów. 40 lat później, Tuff Shed jest liderem w branży, teraz obsługując klientów w całej dolnej 48 kontiguous Stanów Zjednoczonych.”

Tuff Shed współpracował z Home Depot z wyborem projektów pasujących do każdego stylu życia.

YouTube

Źródło:
YouTube

Miłośnicy Tiny Home pokochają ten model. Są one zbudowane mocno, więc nie pozwól, aby rozmiar cię oszukać. Przychodzi goły, więc można malować i dekorować, aby wyjść z wyglądem, który chcesz.

Dostawa i instalacja na miejscu przychodzi z 16,007 dolarów tagu ceny.

YouTube

Źródło:
YouTube

Goła podłoga i metalowe drzwi witają potencjalnych nabywców ze ścianami wykonanymi z drewna. To jest goły alright, więc można dosłownie zrobić to, co chcesz od podstaw, jak pracować z fundamentem.

Kupisz jeden czy samochód?

YouTube

Źródło:
YouTube

To jest sufit osiem stóp zbyt więc nie ma obaw powinien mieć przyjaciół, którzy wieża jak drzewa.

Ustawić kuchnię i salon w dół tam, ustawiając meble w sposób, który oszczędza miejsce i nie będzie utrudniać ruchów i jesteś wszystko ustawione. Dodaj izolację, jeśli mieszkasz w chłodniejszej okolicy.

YouTube

Źródło:
YouTube

Sprawdź, co ten mały domek oferuje dla potencjalnych nabywców.

Spójrz na rozmiar tych desek i to, jak podtrzymują sufit i ściany. Te małe domki są na tyle wytrzymałe, że wytrzymają trochę deszczu. A to tylko goła konstrukcja!

Na przeciwległych końcach drugiego piętra znajdują się dwa okna.

YouTube

Źródło:
YouTube

Oto komentarz gościa, który pomagał je budować. Mówi on,

“Kiedyś byłem głównym fabrykantem ścian w sklepie fabularnym Tuff Shed w Pittsburghu. Uwielbiałem budować te rzeczy. Jest to bardzo sprawnie działająca firma. Wykonaliśmy ściany w sklepie i wyciąć wszystkie ply dla podłóg i dachów i miał wszystko ustawione jako partii dla budowniczych. Nawet zbudowaliśmy wszystkie nasze własne kratownice i niektóre style drzwi w sklepie. Zbudowany tak jak dom z 16 lub 24 na centrum w zależności od poziomu szopy zakupione. Prowadnice stalowe C kanał dla podłóg, 3/4 pióro i wpust dla podłóg, 1/2 ply dla dachów. To było 15 lat temu. Nadal mam drzwi tuff shed jako mojego wejścia do piwnicy (styl bilco).”

YouTube

Źródło:
YouTube

Przekonany jeszcze?

Te małe domy mogą być sposobem na wszystko, co staje się drogie teraz. Coś, o czym warto pomyśleć!

Jest to dość łatwe, aby uzyskać jeden, więc sprawdź poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.