Mąż próbuje pomóc żonie, odbierając psa u groomera – i wraca do domu z niewłaściwym psem

Mąż próbuje pomóc żonie, odbierając psa u groomera – i wraca do domu z niewłaściwym psem

Czy kiedykolwiek słyszałeś powiedzenie: “Jeśli chcesz, aby praca była wykonana prawidłowo, to zrób to sam?” To coś, do czego całkiem sporo mężów i żon na całym świecie było w stanie się odnieść – ale nigdy nie czytaliśmy o sytuacji tak zabawnej jak ta.

Dobrze myślący tata i mąż Rudy Salazar otrzymał jedno zadanie: odebrać psa od groomerów. Jego żona, CoCo, czuła się zagoniona i postanowiła oddelegować część swoich obowiązków na Rudy’ego.

Ale była to decyzja, której wkrótce miała pożałować.

Facebook

Źródło:
Facebook

Piesek tej rodziny miał na imię BooBear, a kiedy słodki mały biały piesek był gotowy do odebrania od groomera, Rudy z wielką chęcią mu pomógł.

Po przybyciu do groomerów Rudy pogawędził z personelem o tym, że jest tu w imieniu swojej żony CoCo. Ale jego przyjazna rozmowa była początkiem bardzo zabawnej pomyłki, kiedy personel źle zrozumiał prośbę Rudy’ego i przyniósł psa o imieniu Coco.

Ale aby sprawy były jeszcze bardziej komiczne, Rudy nie wydawał się w ogóle zauważyć pomyłki – i przystąpił do zabrania niewłaściwego psa do domu.

Facebook

Źródło:
Facebook

Gdy tylko Rudy dotarł do domu z fałszywym psem, jego żona CoCo szybko zorientowała się, że popełnił ogromny błąd. Na szczęście uznała całą sytuację za absolutnie zabawną i nagrała szybki filmik z Rudym i psem, zanim szybko oddali ją do groomera.

Przy całym tym szaleństwie w naszym życiu… to wciąż jedno z najzabawniejszych wspomnień… dzielę się nim ponownie, aby wywołać uśmiech u wszystkich moich przyjaciół i rodziny …. Szczęśliwych świąt…

Posted by CoCo Salazar on Saturday, 26 December 2020

CoCo podzieliła się komicznym filmikiem na Facebooku, gdzie szybko stał się wirusowy z ponad 862K wyświetleń i tysiącami akcji.

CoCo podpisała swój filmik: “Wszyscy mówią mi, że robię za dużo … miej swoją rodzinę, aby ci pomóc … Tak więc po 15-godzinnym dniu pracy w czasie świąt mój wspaniały mąż mówi “Kochanie, w czym mogę ci pomóc?” … “Cóż, możesz wziąć BooBear do groomerów dla mnie” … i to się dzieje … Wraca do domu z niewłaściwym psem … hahaha … dali mu psa o imieniu “Coco” cuz powiedział, że pomagam mojej żonie CoCo … Najlepszy mąż w historii!!!”

W przezabawnym wideo, Rudy można zobaczyć stojąc w drzwiach, gdzie najwyraźniej właśnie wrócił do domu. Ma małego białego psa Coco w ramionach, a biedny szczeniak wygląda na zdezorientowanego, że został zabrany do domu z niewłaściwymi właścicielami.

“Złapał niewłaściwego psa z pralni… Rudy, właśnie porwałeś psa!” CocCo mówi w wideo. “Wróć i weź właściwego psa”.

Facebook

Źródło:
Facebook

Na szczęście BooBear wciąż czekał na Rudego u groomerów, gdy ten przybył na miejsce, i zdążył zamienić oba psy, zanim ktokolwiek zgłosił Coco jako zaginioną. Chcielibyśmy być częścią tej rozmowy u groomerów!

Czy kiedykolwiek zaufaliście komuś z jedną pracą i poszło to źle? Daj nam znać w komentarzach!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.