Matka odkrywa, że jej trzyletnia córka nakłada makijaż, aby wyglądać jak jej szczeniak – ale nie jest pewna, jak to zrobić

Dzieci mają zdolność do przekształcania każdej okazji w powód do zabawy. Nie dziwi więc fakt, że niektórzy wykorzystują rekwizyty starszych osób do uzupełnienia każdej imprezy rekreacyjnej, która przechodzi im przez myśl i wprowadzają ją w życie.

Tak właśnie postąpiła Leticia Araujo, trzylatka, która pożyczyła od matki kasetkę z kosmetykami do makijażu by naśladować wygląd jej kundla o imieniu Francisco. Wspomniany kundel ma bardzo osobliwy wygląd.

Ukochany pupil ma w ramach swojego wyglądu coś w rodzaju naturalnej maski wokół oczu. Ta cecha przykuła uwagę Leticii, więc użyła makijażu, aby naśladować wygląd Francisca.

_lezocaa_

Gdy zdziwiona matka obserwowała w milczeniu, jak dziewczynka wykonuje taką czynność, nie upominała jej. Raczej wyjęła telefon komórkowy i postanowiła nagrać ten moment i wrzucić go na swoje konto na Instagramie.

_lezocaa_

“Dlaczego zrobiłaś sobie taki makijaż?”, na co niewinna dziewczyna odpowiedziała: “Bo chciałam wyglądać jak Cantico” tak podsumowała zaskoczona matka swoje spiczaste przesłuchanie z Leticią. Warto wspomnieć, że ponieważ nie jest jeszcze biegła, zamiast “Francisco” nazywa kła “Cantico”, a on bez problemu reaguje na ten nowy pseudonim.

Publikacja wspomnianego filmiku rozeszła się wirusowo na głównych znanych portalach społecznościowych i pozwoliła nam zastanowić się nad stopniem empatii, jaką mogą wykazać się dzieci. Teraz mama Leticii również stosuje tę nowatorską technikę makijażu, aby spędzić wysokiej jakości czas ze swoją powieściową córeczką.

_lezocaa_
_lezocaa_[19659010