Mama szopa zabiera swoje młode na spotkanie z młodą dziewczyną, która je karmiła

Mama szopa zabiera swoje młode na spotkanie z młodą dziewczyną, która je karmiła

Szopy mają wątpliwą reputację ze względu na sposób, w jaki prosperują w urbanistyce. W godzinach wieczornych i nocnych można je zaobserwować, jak ryją w śmieciach, by zdobyć trochę pożywienia.

Tak wyglądała sytuacja Roxie, uroczego szopa, który stał się matką czterech istot odpowiedzialnych za przekazanie jej genów. Nie mogąc sobie poradzić, ich matka przychodziła do konkretnego domu po jedzenie.

_brittanyyyrose

Domem, który regularnie odwiedzała Roxie był dom Brittany Seidel, która początkowo była zaskoczona pojawieniem się tego stworzenia. Najwyraźniej do tego nawyku zachęcali poprzedni właściciele domu.

_brittanyyyrose

“Powiedzieli mi, że czasami szop przychodzi do drzwi, ale nie wierzyłem im w pełni aż do około tygodnia po tym, jak się wprowadziłem. Gotowałem obiad, a ona dosłownie pukała do tylnych drzwi” skomentował Seidel, nieco zdziwiony, do cyfrowego punktu sprzedaży mediów The Dodo.

_brittanyyyrose
_brittanyyyrose

“(Potem) zauważyłem, że wyglądało to tak, jakby Roxie była (karmiła dzieci). Pewnego ranka, o zwykłej porze, pojawiła się na tylnym ganku z całą czwórką dzieci!” wymienione kobieta, która obecnie stara się o licencję na otwarcie ośrodka ratowania dzikich zwierząt.

Kobieta opowiada, że gdy Roxie właśnie urodziła, pojawiała się kilka razy w ciągu dnia. “Zaczyna przychodzić kilka razy dziennie po jedzenie, zamiast w nocy” mówi Seidel, że już wie, gdzie za jego domem mieszkają szopy.

To doświadczenie życiowe wyznaczyło w życiu Seidla przed i po “To naprawdę pokazało mi, jak bardzo chcę pracować ze zwierzętami. Obecnie jestem w trakcie zdobywania licencji, dzięki której będę mógł otworzyć ośrodek ratowania dzikich zwierząt o charakterze non-profit” zauważył.

“Nie tylko dotknęła mojego życia w tak pozytywny sposób, ale na pewno przyniosła wiele uśmiechów w internecie. Cieszę się na jej widok każdego dnia. Stała się naprawdę częścią rodziny” powiedział kobieta, która kupiła dom i nie zamierza go opuścić przez kilka lat.