Mama pies widzi grupę mężczyzn na wieczorze kawalerskim i prosi ich o pomoc

Mama pies widzi grupę mężczyzn na wieczorze kawalerskim i prosi ich o pomoc

Wieczory kawalerskie są znane z picia, zabawy i gier, i zazwyczaj wiążą się z rodzajem rzeczy, o których nie chciałbyś powiedzieć swojej babci.

Ale wieczór kawalerski Mitchella Craddocka okazał się nieco inny niż sobie wyobrażał i skończył z historią, którą mógł opowiedzieć światu.

Mitchell i jego siedmiu przyjaciół opuścili swoje rodzinne miasto w Vicksburgu w stanie Michigan i udali się na weekend imprezowania w wynajętym domku w lesie w Tennessee.

Zgodnie ze zwykłymi zasadami wieczoru kawalerskiego, w domku nie wolno było przebywać kobietom – ale tak było do czasu, gdy do drzwi wejściowych przybył nieproszony gość.

Niespodziewanym gościem była bezpańska psia mama. Wyczuła pyszny zapach bekonu unoszący się od drzwi kabiny i postanowiła pójść i sprawdzić żarcie.

“Wszystko zaczęło się, gdy gotowaliśmy bekon pierwszego ranka na wycieczce z otwartymi drzwiami do kabiny” – powiedział Trevor Jennings, jeden z biesiadników, w rozmowie z The Dodo.

Chociaż była kobietą, mężczyźni zdecydowali, że mogą zrobić dla niej wyjątek i powitali ją, aby dołączyła do ich weekendu kawalerskiego. Dopiero gdy zbliżyli się do psa, zdali sobie sprawę, w jak złym stanie się znajduje.

“Wyszliśmy na zewnątrz, by ją pogłaskać i wtedy zauważyliśmy, że jest w złym stanie” – powiedział Jennings. “Widać było jej żebra i zjadała każdy kawałek jedzenia, który jej daliśmy”

Mężczyźni postanowili zafundować swojemu wygłodniałemu gościowi porządną kolację i odkryli, że nie tylko była głodna, ale także niesamowicie spragniona.

Patrząc na brzuch psiej mamy, wyraźnie było widać, że obecnie karmiła kilka szczeniąt. Cała jej energia została włożona w utrzymanie ich przy życiu – ale pytanie brzmiało, gdzie one są?

Mężczyźni spekulowali, że szczenięta musiały urodzić się jakiś czas temu.

“To było oczywiste, że w pewnym momencie miała kilka szczeniąt, ale nie produkowała mleka, kiedy nas znalazła, więc myśleliśmy, że szczenięta są większe” – powiedział Jennings.

Mieli się jednak zdziwić.

Wkrótce stało się jasne, że psia mama znika w jednym konkretnym obszarze lasu i nie minęło wiele czasu, zanim ciekawość wzięła górę nad mężczyznami i poszli sprawdzić, co się dzieje.

W jednym z osłoniętych zakątków zauważyli coś – z prowizorycznej jamy wystawała głowa szczeniaka. Co więcej, było ich siedem i wyglądały praktycznie jak nowo narodzone!

Z siedmioma małymi brzuszkami do napełnienia, nic dziwnego, że psia mama była taka głodna!

Bez wahania mężczyźni postanowili zabrać wszystkie szczenięta z powrotem do chaty. Pozostawienie ich samych w lesie było zbyt niebezpieczne.

Mężczyźni umyli psy, a następnie nadszedł czas, aby zdecydować, co dalej z nimi zrobić. A ponieważ 8 mężczyzn znalazło 8 psów, sensowne było, aby każdy z nich zabrał do domu szczeniaka!

“Wszyscy mieszkamy w promieniu około 5 mil od siebie i spędzamy większość weekendów” – powiedział Jennings. “Zazwyczaj zabieramy psy ze sobą, aby nadal się widywały”

Mama, która teraz nazywa się Annie, została adoptowana przez dziadków Craddocka wraz z jednym ze swoich szczeniąt, które teraz nazywają się Bear.

Knox, Gunner, Annie, Brimmie, Finn, Rosie, Daisy i Bear mają teraz możliwość życia w kochającym, szczęśliwym domu, a jednocześnie nadal mogą widywać swoich braci i siostry.

Skończyło się na wieczorze kawalerskim jak żaden inny, choć szczerze mówiąc, wyjazd ze szczeniakiem brzmi jak spełnienie marzeń!