Mama pies łączy się ze swoimi 12 szczeniakami rok po porodzie

Mama pies łączy się ze swoimi 12 szczeniakami rok po porodzie

Niezależnie od wielu życiowych zakrętów, mamy zawsze, zawsze będą przy swoich dzieciach. Nawet gdy są już dorosłe.

Niestety dla większości psów, gdy mama urodzi, może spędzić tylko kilka miesięcy ze swoimi szczeniakami, zanim zostaną sprzedane lub oddane do nowych domów.

YouTube

Źródło:
YouTube

Wielu z nas zastanawiało się, co by się stało, gdyby psia matka połączyła się ze swoimi szczeniakami.

Poznajcie Bess. Była przybłędą znalezioną przy drodze. Małżeństwo Tracy i Johna Stuartów z Tennessee przygarnęło ją i zgłosiło się na ochotnika, by kochać i wspierać Bess najlepiej jak potrafią.

YouTube

Źródło:
YouTube

Kiedy więc Stuartowie dowiedzieli się, że Bess jest w ciąży, byli zaskoczeni.

Teraz kochana przybłęda wkrótce miała w sobie 12 szczeniąt, co oznaczało, że Tracy i John musieli popędzić oczekującą matkę na izbę przyjęć, by bezpiecznie odebrać poród.

YouTube

Źródło:
YouTube

Dobrze, że to zrobili. Jedno ze szczeniąt, nazwane Burrdie, powstrzymywało pozostałe przed wyjściem, blokując kanał rodny.

Sama Burrdie wymagała szczególnej uwagi, więc dostała różową wstążkę oznaczającą, że potrzebuje najwięcej opieki.

Było też wyzwanie, aby wszystkie szczeniaki przeżyły. Duże mioty nie są znane z wysokiego wskaźnika przeżywalności.

Tracy wkrótce przyniosła szczenięta do domu, ale wiedziała, że nie jest w stanie opiekować się wszystkimi dwunastoma.

YouTube

Źródło:
YouTube

Teraz, jeśli dać wybór, każdy chciałby zachować wszystkie szczeniaki, ale oprócz konieczności poświęcenia tyle czasu, będzie to finansowo drenujące, aby to zrobić.

Tracey potrzebował opieki dla wszystkich szczeniąt, więc poszła do salonu i zaczął zmieniać układ mebli, aby zrobić miejsce dla prowizorycznego przedszkola szczeniąt.

YouTube

Źródło:
YouTube

Energiczne szczeniaki szybko zaczęły rosnąć, a z czasem Stuartowie wiedzieli, że wkrótce nadejdzie czas, by oddać je do adopcji. Na szczęście wszystkie szczeniaki znalazły kochające domy.

I tak, wszystkie dwanaście szczeniaków przeżyło.

Bess również znalazła kochający dom. Urocza mama może teraz spokojnie dożyć reszty swoich dni.

YouTube

Źródło:
YouTube

Susan Zaleski przygarnęła Bess, z radością witając psa w swoim domu. Bess szybko znalazła nowe młode, którymi mogła się opiekować. Dzieci Susan.

“Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Bess, zakochaliśmy się w niej od razu i od razu wiedzieliśmy, że to jest nasz pies. Osobowość Bess jest….she is definitely a Nanny dog. Zawsze sprawdza, co słychać u dzieci. Dostrzegam w niej instynkt macierzyński.”

YouTube

Źródło:
YouTube

Po 10 miesiącach Tracy wpadła na pomysł ponownego połączenia psiej rodziny. To była wspaniała myśl i wkrótce Tracy rozpoczęła przygotowania, z balonami i jedzeniem dla psów na dużym polu.

Jej przyjaciele i rodzina również byli w tym wszystkim!

YouTube

Źródło:
YouTube

Wszystkie dwanaście szczeniąt, teraz dorosłych, wkrótce pokazało. Mówimy o Burrdie, Ginny, Gracie, Ruby, Osa, Louis, Drake, Rupert, Ranger, Seven, Ruby i Sandy.

A kiedy Bess wyszła, wszystkie 13 ogonów zaczęło merdać i wkrótce była to impreza. A co może nie jest tak zaskakujące, to fakt, że Bess i jej szczeniaki wciąż się rozpoznawały.

Obejrzyj tę uroczą historię poniżej!

Proszę POKAŻ to swoim przyjaciołom i rodzinie.

2)