Mama pies dyscyplinuje swoje walczące szczenięta

Mama pies dyscyplinuje swoje walczące szczenięta

Dzieci często kłócą się z rodzeństwem. To po prostu fakt życia. A jeśli walka staje się zbyt głośna lub zbyt fizyczna, zadaniem rodzica jest powstrzymanie ich i pomoc w pogodzeniu się.

Okazuje się, że nie dotyczy to tylko ludzi. Psy również dyscyplinują swoje młode.

Flickr/Clevergrrl

Źródło:
Flickr/Clevergrrl

Udomowione szczenięta również czasami muszą być dyscyplinowane przez matkę. Te dwa niegrzeczne szczeniaki siłowały się bez przerwy, dopóki ich mama nie przyszła i ich nie powstrzymała.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

Szczenięta gryzące i goniące się nawzajem to normalna aktywność. To ich sposób na zabawę ze stadem. Jeśli jednak ich zabawa eskaluje do punktu, w którym mogą się wzajemnie zranić, ich mama może być zmuszona do wkroczenia.

Ta mama wydaje się mieć dość bzdur swoich szczeniąt.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

Dwa szczeniaki labradora o imionach Lucy i Milo są filmowane przez swoich rodziców, gdy siłują się ze sobą na kocu rozłożonym na podłodze.

Lucy i Milo wyglądają po prostu uroczo, gdy kontynuują wymianę drobnych ciosów łapami, ale czy nie próbują oderwać sobie nawzajem twarzy?

Jeden ze szczeniaków po prostu nie przestaje bawić się ze swoim rodzeństwem, mimo że drugi nie wykazuje zainteresowania dalszą zabawą. Zirytowana mama nie może dłużej znieść ich działań i zaczyna działać.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

Mama pies próbowała wymyślić dobry sposób, aby jej szczenięta przestały walczyć.

Próbowała powstrzymać niegrzecznego szczeniaka, który wciąż podsłuchiwał swoje rodzeństwo, lekko skubiąc jego tyłek, ale szczeniak stał się jeszcze bardziej zadziorny i głośny.

Skarcony szczeniak skierował swoją agresję w stronę matki, szczekając na nią, ale nie zdawał sobie sprawy, że to tylko pogorszy sprawę.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

“Och, mówisz do mnie teraz?” może być poprawnym tłumaczeniem szczekania matki.

Wściekle szczeknęła na swojego małego szczeniaka. To powinno dać im nauczkę.

Dwa szczeniaki siedziały w ciszy po ostrych szczeknięciach matki.

Wydawało się, że otrzymały wiadomość, gdy lekko pochyliły głowy na podłogę. Mały szczeniak próbował ponownie podsłuchać swoje rodzeństwo, ale jedno szczeknięcie matki wystarczyło, by odwrócił się i posłuchał wściekłej matki.

Co zabawne, matka spojrzała na swojego właściciela, jakby próbowała powiedzieć: “Tak mi wstyd, że musiałeś to zobaczyć, ale proszę, pozwól mi się tym zająć”

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

Dramat rodzinny przypomina każdą sytuację rodzic-dziecko. Wszyscy dostają po uszach od swoich matek.

Wszyscy w Internecie uwielbiali obserwować, jak ta psia matka radziła sobie ze swoimi szczeniakami po tym, jak klip został przesłany na YouTube.

Wideo osiągnęło 20 milionów wyświetleń po jego przesłaniu. Wiele osób komentowało to, że matki krzyczące na swoje dzieci to coś, czego doświadczają wszyscy.

“Dobrze wiedzieć, że matki krzyczące na swoje dzieci są uniwersalne” – napisał jeden z komentujących.

Inni komentujący próbowali odgadnąć, co psia mama mówi do swoich dzieci:
“Nazwała szczeniaki ich pełnymi imionami” – powiedział jeden z nich.

Niesamowite jest to, że klip przedstawiający Milo i Lucy zbesztane przez ich matkę jest tak wiarygodny. Być może dzieje się tak dlatego, że prawie każdy był kiedyś w takiej sytuacji.

Zrzut ekranu z YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu z YouTube

Ten uroczy filmik pokazuje, jak skuteczne mogą być surowe słowa mamy! Ta psia mama wie, co robić, gdy jej szczeniaki się kłócą.

Zobacz wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.