Mama meerkat i dzieci pozują do aparatu w zoo, a mama wygląda tak dumnie

Mama meerkat i dzieci pozują do aparatu w zoo, a mama wygląda tak dumnie

Jeśli nigdy nie widziałeś dziecka meerkat, przygotuj się na to, że twoje serce się rozpłynie. Dorosłe meerkaty są urocze, ale ich dzieci są na innym poziomie. Ta mama meerkat dała Miami Zoo, ich pierwsze w historii dziecko meerkats w 72 roku bycia otwartym i są one tak cenne. Co sprawia, że jeszcze bardziej słodkie, jest adoracja można zobaczyć w oczach ich matki.

Ta mama meerkat jest błyszcząca z radości i nawet błyska uśmiechem dla aparatu!

Posted by Zoo Miami onWe wtorek, Luty 4, 2020

Pomimo bycia najstarszym zoo na Florydzie, zoo w Miami nigdy nie miało małych meerkatów, aż do teraz

8-letni meerkat, Yam Yam, przeszedł do historii w zoo w Miami, będąc pierwszym meerkatem, który urodził w ciągu 72 lat mieszkania zwierząt. Piąte co do wielkości zoo w Ameryce i najstarsze zoo na Florydzie, powitało te szczeniaki, które wzięły internet przez burzę.

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

Yam Yam, który przybył do zoo w Miami z Busch Gardens, jest najdumniejszą mamą na całym świecie sądząc po jej ogromnym uśmiechu. Ojcem może być każdy z trzech braci meerkatów przebywających w zoo, ale wszyscy pracują wspólnie, aby opiekować się szczeniakami, które rodzą się ślepe i bezradne.

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

Pracownicy zoo w Miami podejmują “hands-off podejście” z młodymi meerkatami, pozwalając Yam Yam i braciom przejąć stery

Od momentu narodzin, Yam Yam i trzej bracia, Diego, Gizmo i Joe trzymali się blisko niemowląt i zapewniali im wszelką opiekę, jakiej potrzebują.

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

“Pracownicy zoo mieli podejście hands-off, aby umożliwić grupie prawidłowe związanie się z niemowlętami i stworzyli bariery przed publiczną stroną eksponatu, aby zminimalizować wszelkie zakłócenia, które mogą spowodować nadmierny stres dla nowej rodziny i doprowadzić do porzucenia niemowląt.” Powiedział personel NBC 6 Miami.

Meerkaty są niezwykle społecznymi zwierzętami, zwykle żyją w tłumach z dziesiątkami osobników, z których każdy ma inną pracę

Flickr

Źródło:
Flickr

Potomkowie mangusty, te mięsożerne zwierzęta stale wypatrują niebezpieczeństwa, a nawet mają wartownika, którego jedynym zadaniem jest pilnowanie niebezpiecznych drapieżników. Szczekają na wszelkie oznaki problemów, alarmując resztę tłumu, aby rozproszyć się w tunelach, które uwielbiają kopać. Na szczęście Yam Yam jest w bezpiecznym środowisku i nie będzie musiał się martwić o zagrożenia.

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

Dzięki technologii, zoo w Miami połączyło siły z Earth cam, więc możesz faktycznie oglądać je na żywo podczas gdy przyzwyczajają się do swojej nowej siedziby.

Dumna mama meerkat pokazuje światu, jak bardzo są społeczne, uśmiechając się do kamery, a jedno z niemowląt dało wielką falę podczas posiadania swojego zdjęcia

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

Możesz zobaczyć radość w twarzy Yam Yam, jak ona uśmiecha się do kamery, dowodząc tylko, jak społeczne te ciekawe zwierzęta są.

Posted by Zoo Miami onWe wtorek, Luty 4, 2020

Jej dziecko dało wielką falę ze swoją małą łapą, która z pewnością pociągnie za struny serca każdego, kto to zobaczy. Po urodzeniu nie można stwierdzić, czy są to samce czy samice, ale tak czy inaczej, są to najsłodsze zwierzęta w historii!

Posted by Zoo Miami onTuesday, February 4, 2020

Co za niesamowite stworzenia, nie miałem pojęcia jak urocze są te ciekawe zwierzęta, ale jedno spojrzenie roztopi nawet najbardziej zatwardziałe serca. Aby lepiej przyjrzeć się cennym szczeniakom, obejrzyj wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.