Mama kaczka co roku zabiera kaczęta do tego samego domu opieki

Mama kaczka co roku zabiera kaczęta do tego samego domu opieki

Ludzie są dość przyzwyczajeni do czytania historii o słodkich kotach i psach, które robią niesamowite rzeczy dla swoich właścicieli. Niezależnie od tego, czy jest to ratowanie ich przed pożarem, czy podróżowanie przez duże odległości, aby zobaczyć swoich właścicieli, dorastaliśmy do oczekiwania tych rzeczy od kotów i psów. Co jednak z innymi zwierzętami? Wydaje się, że rośnie świadomość, że inne zwierzęta są równie niesamowite w swoim dążeniu i inteligencji.

Pewna mama kaczka zachowywała się ostatnio dziwnie.

Pexels

Źródło
Pexels

Co roku jedna mama kaczka przyprowadza swoją załogę kaczątek w dokładnie to samo miejsce. Dom opieki w Upstate New York przyzwyczaił się do uroczych małych stworzeń odwiedzających go co roku!

Dom ma nawet małą tradycję, która kojarzy im się z przybyciem kaczątek.

Facebook

Źródło
Facebook

Co roku, gdy przylatuje kaczka-mama, przechodzi przez główny korytarz MM Ewing Continuing Care Center. Co bardziej szalone, wszyscy obecni mieszkańcy wychodzą ze swoich pokoi, aby dopingować małych chłopaków podczas ich podróży przez budynek!

Po umieszczeniu postu o niej na swojej stronie na Facebooku, dom widział, że mamie kaczce przybyło trochę sławy.

Facebook

Źródło
Facebook

To urocze małe zdarzenie przyciągnęło uwagę każdego, kto lubi urocze rzeczy. Ich strona na Facebooku zamieściła:

“Każdego roku mama podąża tą samą ścieżką. Pracownicy Facility Services – jeden z nich powiedział: “Ona ma nas wyszkolonych” – mają stare oznakowanie, aby delikatnie poprowadzić ją i jej dzieci w przypadku, gdy wyglądają tak, jakby miały zamiar zejść na bok. Kierują się do światła z otwartych drzwi na końcu korytarza”

Dziką rzeczą jest to, że kaczka tak swobodnie chodzi wewnątrz budynku z innymi ludźmi. Cały budynek włącza się do akcji pomagania w podróży kaczek.

Kiedy przychodzą co roku, pracownicy i mieszkańcy robią znaki, aby rodzina nie zboczyła ze ścieżki.

Facebook

Źródło
Facebook

Dzięki zdecydowanej polityce “No Duckling Left Behind” cały budynek dba o to, aby wszyscy trzymali się ścieżki i nie dali się zepchnąć na boczny tor. Wszyscy robią znaki i upewniają się, że mama kaczka i dzieci podążają prostą ścieżką, która nie pozwala im utknąć w pokoju.

Ludzie naprawdę kochają tę historię – kto by nie kochał!

Facebook

Źródło
Facebook

W miarę jak dowiadujemy się więcej o zwierzętach, okazuje się, że wiele z nich posiada wysoką inteligencję, zachowania i emocje, które zaskakują nas w najlepszy możliwy sposób. Ta mama kaczka wie, że jest tam bezpieczna i w rezultacie ciągle wraca! Jeden z komentatorów powiedział:

“Dziękuję za udostępnienie. To jest takie cenne. Pani Kaczka jest bardzo inteligentna i mądra [for] chroniąca swoje młode”

Możemy cieszyć się z podróży każdego kolejnego roku!

Facebook

Źródło
Facebook

Dzięki temu, że jest to coś więcej niż przypadkowe zdarzenie, jesteśmy w stanie co roku śledzić niesamowite przygody kaczki-mamy. To jak nowy odcinek “Przygód kaczek” każdego roku! To prawie jak coś z dokumentu przyrodniczego.

Koniecznie wyślij to swoim znajomym lub każdemu, kto mieszka w okolicy!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Co roku mama podąża tą samą ścieżką. Pracownicy Facility Services – jeden z nich powiedział “Ona ma nas wyszkolonych” – mają stare..

Posted by Thompson Health onThursday, May 16, 2019