Mały piesek przytula swojego właściciela w podziękowaniu za uratowanie go –

Mały piesek przytula swojego właściciela w podziękowaniu za uratowanie go –

Znana historia Kylo Ren zaczyna się, gdy miał 10 miesięcy i został oddany pod opiekę West Memphis Animal Shelter. Od tego momentu kwestia adopcji zależała od wielu spraw. Znalezienie odpowiedzialnego człowieka pośród tak wielu okoliczności jest rzeczywiście trudnym zadaniem.

Pies został następnie oddany w ręce ALIVE Rescue Memphis, aby zakończyć długo oczekiwaną adopcję. Przyczyny zmian nie są rzadkie w tego typu działalności. Niektóre zwierzęta przenosi się z miejsca na miejsce, a w najgorszym przypadku pozbawia się je szansy na życie.

Meghan Sweers

Kiedy ktoś postanowił w końcu dać temu psu szansę, ten nie przestał okazywać swojej miłości i wdzięczności. Za każdym razem, gdy jego przybrana matka wraca do domu, przytula się do niej bez żadnych skrupułów.

Adopcyjna matka Kylo, Meghan Sweers, wspomina, jak po raz pierwszy dowiedziała się o istnieniu psa. “Zobaczyliśmy jego zdjęcie na Facebooku i pojechaliśmy po niego. Myślę, że on zawsze miał być z nami, musiał tylko trochę poczekać, aż go odnajdziemy” powiedziała życzliwa kobieta.

Meghan Sweers

W domu Sweerów mieszka pies o imieniu Nellie, który potrafił wdać się w kłótnie z nowym lokatorem. Z tego powodu rodzina zdecydowała się na przeprowadzenie próby. W ramach testu wolontariusz z organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt zabrał Kylo do nowego domu zastępczego, aby zobaczyć wyniki.

Meghan Sweers

“Jak tylko wyszli, wszedł mi na kolana, schował głowę pod brodę i zaczął chrapać jak piła łańcuchowa. Od tego momentu wiedzieliśmy z mężem, że jest z nami” meghan wspomniała.

Meghan Sweers

Kylo nie miał problemów z dostosowaniem się i zaakceptowaniem Nellie. Po niedługim czasie stali się najbliższymi przyjaciółmi.“Porusza się po domu skacząc z dywanu na dywan” wspomina przybrana matka tego konkretnego kła.

Meghan Sweers

Pies był całkowicie szczęśliwy i zakochany w swoim nowym domu, chociaż miał pewne dziwactwa, takie jak nienawiść do drewnianych podłóg. Aby uniknąć jego dyskomfortu postanowili pokryć cały dom dywanami.

Meghan Sweers

Kylo Ren jest bardzo wdzięczny i uwielbia czuć się kochany, więc za każdym razem, gdy Meghan wraca z pracy do domu, wita ją uściskiem. Przy niektórych okazjach narzuca swoje ciało, by pod czujnym okiem przyjaciółki Nellie obdarzyć ją uczuciem, nie generując między nimi napięcia.

Meghan Sweers

Jak tylko siadam, żeby zdjąć buty, wskakuje mi na kolana, żeby się przytulić. Jeśli nie usiądę na czas naszego przytulania, chodzi za mną wszędzie z najbardziej zrozpaczonym spojrzeniem, aż się poddam i go przytulę.” meghan powiedziała.