Mały piesek, któremu było bardzo zimno jest szczęśliwy, bo dostał w prezencie szafę z ubraniami –

Mały piesek, któremu było bardzo zimno jest szczęśliwy, bo dostał w prezencie szafę z ubraniami –

Nieczęsto zdarza się, że psy lubią się przebierać, ale inaczej jest w przypadku Pluto, który nie tylko lubi być ubierany, ale lubi codziennie zmieniać swój strój. Biorąc pod uwagę jego gust, postanowiono sprawić mu szafę lub garderobę, w której będzie mógł przechowywać swoją różnorodną kolekcję.

Wśród ubrań znajdują się garnitury, koszule i marynarki, których jest kilkanaście, tak że jest dostrzegł potrzebę posiadania odpowiedniego miejsca do ich przechowywania. Nie trzeba dodawać, że Pluto uwielbia być widziany w tych ubraniach, jest bardzo eleganckim psiakiem i lubi być w centrum uwagi.

Twitter

Niektórzy ludzie chcą, aby ich psy wyglądały oryginalnie, jeśli chodzi o ubieranie się, ale powody, dla których Lily Marie kupiła Pluto tak wiele ubrań, są czymś więcej niż tylko estetyką. Mały, zwykł często drżeć z powodu zimnamusieli więc wymyślić plan, jak mu pomóc.

Twitter

Gdy po raz pierwszy zobaczyli, że Pluto się trzęsie, skojarzyli to z epizodami niepokoju. Ponieważ został adoptowany, sądzili, że są to oznaki jakiegoś negatywnego wspomnienia z jego przeszłego życia. Jednak, po tym jak pierwsza szata została na niego nałożona i zniknęło wzburzenie z powodu zimna.

Małe psy mają tendencję do bycia zimniejszymi niż duże psy, więc Lily Marie nie wahała się zaradzić tej sytuacji dla swojego psa. Raz dostał pierwszą warstwę, po tym, to była tylko kwestia przyzwyczajenia, i tak się stało!Pluto nie mógł być szczęśliwszy, nie czuł już zimna!

Twitter

Pierwsza peleryna, którą miał na sobie Pluto, była próbą, a ponieważ czuł się w niej bardzo komfortowo, przeszedł do zakupu kolejnych ubrań. W pewnym momencie ubrań było tak dużo, że rozważał zaimprowizowanie miejsca do przechowywania ich w uporządkowany sposób. W tym miejscu pojawił się ojciec Lily.

Twitter

W bardzo pomysłowy sposób sfabrykował to, co mogło być miniaturową szafą lub garderobą, zrobił ją z drewna i umieścił w niej poprzeczkę, aby ubrania mogły być umieszczone na małych haczykach. I choć na początku wszystkie ubrania mogły się w niej zmieścić, to później stała się za mała.

Twitter

Wydawało się, że Pluto zrozumiał, że ta szafa należy do niego, a nawet może każdego dnia wybierać ubranie, które preferuje. I tak też robił, jego nos funkcjonował jako palec, który wskazywał na ubrania, które chciał nosić każdego dnia, to był dobry pomysł taty Lily, żeby szafa była otwarta.

Twitter

Pluto zdawał się lubić te chwile, w końcu cokolwiek miał na sobie, oznaczało, że nie będzie już odczuwał zimna. Z tego powodu, nie tylko by to wybrał i nosił, ale nawet pozowałby z wielką elegancją, jakby to była okładka magazynu mody.

W bardzo krótkim czasie szafa nie wystarczy, bo Pluton tak często kupuje ubrania. Dziadek analizuje możliwość zrobienia większej. Tymczasem nadal cieszy się z każdego ubranka, które kupuje mu mama.