Mały piesek biegnie pożegnać się ze swoimi opiekunami po adopcji –

Mały piesek biegnie pożegnać się ze swoimi opiekunami po adopcji –

Po spędzeniu 6 lat w schronisku zlokalizowanym w RPA o nazwie DogtownSApies o imieniu Stevie zdołał zostać adoptowany. W tym czasie w ośrodku było kilku pracowników, którzy w tym czy innym momencie dzielili gest z psem.

Nowo adoptowany pies zaczął żegnać się z każdym z nich z uśmiechem na twarzy i wciąż poruszał swoim ciałem z każdym pracownikiem ośrodka. Wyglądało to tak, jakby rozumiał, co się dzieje i że prawdopodobnie będzie to ostatnia szansa, aby ich zobaczyć.

Dogtown RPA

“Bardzo wyjątkowy dzień dla Steviego. Cały zespół chciał mu dać odpowiednie pożegnanie. Zawsze będziemy cię kochać, Stevie”napisali na mediach społecznościowych członkowie schroniska. Dzięki tej publikacji część osób uświadomiła sobie, co oznacza adopcja psa.

Dogtown RPA

(…) Stevie żegna się ze wszystkimi swoimi bliskimi i jest bardzo wdzięczny za całą miłość i opiekę”, powiedział jeden z nich na swoim osobistym koncie na wspomnianej sieci społecznej. To bardzo szczególny moment, kiedy dostajesz do adopcji psa po tak długim czasie oczekiwania.

Dogtown RPA

“Dziękuje każdemu z nich” i “Absolutnie cenne”, były innymi komentarzami do postu, który zgarnął ponad 1 milion wyświetleń. Na zdjęciach widać wspomnianego psiaka z jego nowym właścicielem.

Dogtown RPA

Znalezienie rodziny w tak krótkim czasie jest bardzo trudne, a w przypadku psów może to być kwestia lat. Dlatego gdy uda się włączyć kła do rodzinnego zalążka jest to powód do radości.

Gdyby ludzkość była świadoma tego, co dzieje się wokół niej, mogłaby przyczynić się do lepszego losu niektórych zwierząt. Byłoby mniej zwierząt wałęsających się bez celu po ulicach, a tym samym mniej negatywnych doświadczeń związanych z ich próbami poszukiwania pożywienia.

Dogtown RPA
Dogtown RPA