Mały pies widzi otwarte drzwi samochodu i wyskakuje, aby zostać adoptowanym –

Mały pies widzi otwarte drzwi samochodu i wyskakuje, aby zostać adoptowanym –

Rodrigo Coelho i jego żona byli w drodze, by wsiąść do swojego samochodu, kiedy podszedł do nich kundel promieniujący zmęczeniem. Kiedy para otworzyła drzwi samochodu, pies wdrapał się do środka i natychmiast zaczął spać.

Chociaż Rodrigo był zaskoczony działaniem psa, był rozbawiony, widząc, że jego samochód stał się schronieniem mieszkańca ulicy. Kiedy wsiedli do samochodu, psiak pozostał niewzruszony, jakby to było coś, co robił z przyzwyczajenia.

Pai do Ninão

“Właśnie wyszłam z apteki i byłam na parkingu. Moja żona otworzyła drzwi, żeby wsiąść do samochodu i pojawił się ten bezpański pies, jakby nas znał. Rozłożył się na podłodze samochodu i spał. Wyglądał z ulgą, że znalazł bezpieczne miejsce do odpoczynku” rodrigo wspomniał.

Pai do Ninão

Po dotarciu do domu Coelho, nowy gość zrobił miejsce w domu pary. Nie minęła minuta, gdy położył się na kanapie w salonie. Para ma inne zwierzęta domowe, które były bardzo zdenerwowane przybyciem śpiącej piękności.

Pai do Ninão

“Moje psy były przerażone, ponieważ pies był bardzo ruchliwy i zabawny, ale nie było negatywności. Wkrótce był oswojony z otoczeniem, a moje inne psy go zaakceptowały.” wspomniał Rodrigo, który zamieścił zdjęcia kła na swoich mediach społecznościowych.

W ten sposób dowiedział się, że psiak ma na imię Thor i że szuka go rodzina, więc zorganizował spotkanie, aby przekazać go właścicielom. Gdy to się stało, kania była przeszczęśliwa.

Pai do Ninão

Thor był szczęśliwy, że znalazł swoją rodzinę, to było bardzo widoczne. Rozpoznał parę, samochód, a nawet swojego psiego przyjaciela, który przyjechał. Upewniłem się, że zrobiono to, co należy i wszystko poszło dobrze” rodrigo podsumował. Historia z prawdziwie szczęśliwym zakończeniem.