Mały pies szuka pocieszenia, przytulając poduszkę swojego brata, który stracił życie –

Mały pies szuka pocieszenia, przytulając poduszkę swojego brata, który stracił życie –

Od momentu poznania się minęło 10 długich lat, w których Spencer i Rocky byli nierozłączni. Jego matka, Beth Fisher, mówi w wywiadzie udzielonym mediom cyfrowym The Dodo , że: “Nigdy nie spędzili osobno żadnej nocy. Rocky i Spencer spali w tym samym łóżku, jedli z tego samego talerza i zawsze chodzili razem, gdy wychodzili z domu“.

Żaden z nich nie spodziewał się, że ich przyjaźń dojdzie do tak niefortunnego końca. Rocky rozwinął masę, która wpłynęła na jego zdrowie, była tak duża, że do czasu jej odkrycia niemożliwe było przeprowadzenie jakiegokolwiek leczenia, które mogłoby uratować jego życie.

Gdyby to zostało w porę wykryte, mógłby otrzymać zabieg, który mógłby go uratować. Ale niestety w przypadku Rocky’ego, nie było innego wyboru, jak tylko zakończyć sytuację, w której się znalazł.

Fisher musiał podjąć trudną decyzję, musząc zwolnić swojego przyjaciela, aby ten dalej nie przeżywał tak negatywnych doświadczeń. Wskazał również, że bardzo trudno było im przezwyciężyć stratę, ale dla Spencera było to jeszcze trudniejsze.

Odkąd straciliśmy Rocky’ego, Spencer wstaje w nocy, żeby chodzić po domu w poszukiwaniu brata, a potem zaczyna narzekać, bo nie może go znaleźć.”fisher opowiada.

Dla Spencera strata brata była czymś, co naprawdę go dotknęło, więc ojciec Fishera wpadł na pomysł, by pomóc mu poradzić sobie z uczuciami. Zrobili mu poduszkę z twarzą Rocky’ego na niej. Miało to na celu to, że kiedy kładł się spać, mógł czuć, że jest z Rockym i nie czuć się tak samotnie.

Nie sądzili, że to naprawdę uspokoi Spencera, ale tak się stało. Wydaje się, że poduszka wypełniła pustkę, jaką Rocky pozostawił w sercu Spencer.

“Spencer od momentu przybycia wtulił się w poduszkę, zabierając ją z kanapy do własnego łóżka, wydaje się o wiele bardziej ustatkowany teraz, gdy ma się do czego przytulić”powiedział Fisher.

Spencer nie będzie w stanie wypełnić pustki pozostawionej przez brata, w rzeczywistości Fisher powiedział: “Nie sądzę, że Spencer kiedykolwiek przejdzie przez stratę Rocky’ego, ale mam nadzieję, że może nauczyć się poruszać bez niego”, powiedziałlmamy nadzieję, że Spencer może czuć się komfortowo ze swoją nową poduszką i czuć się komfortowo ze wszystkimi uściskami, które otrzymuje od swojej rodziny”.