Malutki buldog topi serca uroczym “napadem złości

Malutki buldog topi serca uroczym “napadem złości

Ciężko jest być małym psem w wielkim świecie. Często dla tych maluchów może być trudne robienie takich rzeczy, jak wskakiwanie na łóżko lub kanapę.

Czasami potrzebują pomocnej dłoni, aby dostać się tam, gdzie chcą.

Pexels

Źródło:
Pexels

Aby docenić wielkość, trzeba najpierw przejść przez małe rzeczy.

Jak ten mały szczeniak. Przechadza się po wykładzinie podłogowej wśród kilku zabawek, dopóki jej ludzki tata jej nie zawoła.

“Greta. Greta.”

Mała Greta podchodzi bliżej. Jej ludzki tata zaczyna wydawać dźwięki przypominające szczekanie, co wywołuje urocze warczenie i szczekanie małego psa.

Ona nie przyjmuje niczego mniej niż szacunek, tato!

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Co robi tata Grety? Śmieje się z niej.

Biedny szczeniak! Wszystko, czego chce, to być traktowana jak równa sobie.

“Greta! Nie podoba ci się, że mówię do ciebie Greta? Na litość boską!”

Tata dalej dokucza małemu szczeniakowi.

W tym momencie okrutnym szczeknięciom Grety towarzyszą małe podskoki, aby pokazać, że ma na myśli interesy. Dobra, potężne skoki. Przepraszam, Greta.

Greta jest takim uroczym szczeniakiem buldoga. Buldogi są opisywane przez AKC jako przyjazne, odważne i spokojne. Greta pasuje do dwóch z trzech tych opisów!

Pexels

Źródło:
Pexels

Buldogi mają charakterystyczny wygląd w porównaniu do innych psów.

Ta szeroka, zadowolona z siebie, prawie szydercza twarz była wykorzystywana przez wiele drużyn sportowych i często jest przedstawiana jako twarda, groźna rasa. Ale tak nie jest.

Samce mogą ważyć do 50 funtów, a dzięki swoim kleszczowym ciałom i krótkim nogom nie będą stronić od wspinania się, by się przytulić. Rasa ta preferuje zimno. Krótkie pyski mogą powodować trudności w oddychaniu w gorące i wilgotne dni.

Buldogi również potrzebują ruchu. Krótkie spacery i dobrze zbilansowana dieta powinny załatwić sprawę.

Pexels

Źródło:
Pexels

Amerykańska piechota morska, Uniwersytet Yale, Uniwersytet Georgia i wiele innych szkół wybrało buldoga, aby reprezentował ich twardy, odporny wizerunek.

Małe napady złości Grety na pewno nikogo nie zastraszą. Jest zbyt urocza. Nie powstrzymuje jej to jednak przed próbami! Co za mała wojowniczka!

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Ale czego tak naprawdę chce Greta?

Cóż, tata nie jest tatą za nic! Po drażnieniu małego buldoga, gdy uderzyła głową o nogę stołu, tata podniósł ją i pozwolił jej zostać z nim na kanapie. To załatwiło sprawę.

Greta ma ponad 8 milionów wyświetleń i ponad 131 tysięcy polubień. Nie można kłócić się ze szczeniakiem, który ma uwielbiających fanów na całym świecie. Więc nigdy jej nie umniejszaj, bo inaczej będzie warczeć i pokaże ci, że powinieneś strzeż się psa.

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

Greta chciała tylko, aby jej tata podniósł ją i położył na kanapie. W końcu jej wytrwałość się opłaciła i osiągnęła swój cel. To tylko pokazuje, że warto rezygnować ze swoich marzeń – bez względu na to, jak małe one są!

Zobacz uroczy “napad złości” Grety na poniższym filmie.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną

Źródło: YouTube, AKC, dogtime