Małe słoniątko oczarowuje safari uroczymi ruchami tanecznymi

Małe słoniątko oczarowuje safari uroczymi ruchami tanecznymi

Dorosłe słonie to majestatyczne stworzenia, które zapierają ludziom dech w piersiach tym, jak bardzo są królewskie i spokojne. Ale ich dzieci, choć, są duże goofballs! Te maluchy uwielbiają dawać show swoimi wielkimi uszami i trąbą, której nie potrafią jeszcze do końca kontrolować.

A jeden mały słonik jest tego idealnym przykładem.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Filmik na YouTube zatytułowany “Dancing Baby Elephant” pokazuje zdolność jednego małego słonia do popisywania się ruchem, i nic dziwnego, że stał się wirusowy.

Ten filmik miał miejsce w RPA, w rezerwacie Sabi Sands Game Reserve graniczącym z Parkiem Narodowym Krugera.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Na początku klipu widać małego słonia na środku polnej drogi, który kołysze swoją małą trąbą.

Zabawny fakt: Trąby słoni są połączeniem ich nosa i górnej wargi. Spędzają 12-18 godzin dziennie na jedzeniu trawy, roślin i owoców, a swoich długich trąb używają do wąchania jedzenia i podnoszenia go do ust.

Unsplash/Hu Chen

Źródło:
Unsplash/Hu Chen

Ciekawski mały słonik podchodzi wprost do filmujących go ludzi, wyciągając swoją trąbę, by powąchać przyjaznych gości. Kiedy już myśleliście, że mały słonik jest sam, widzicie jak dużo większy słonik przechodzi przez ekran tuż przed tym, jak dziecko podchodzi do filmujących ludzi.

Wtedy zaczynasz widzieć jego stado wychodzące z krzaków otaczających polną drogę.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Znikąd, mały słoń naprawdę zaczyna tańczyć. Kopie nogami, jednocześnie kołysząc trąbą i kiwając głową.

Kiedy słonikowi najwyraźniej kończą się ruchy, zaczyna skakać na jednej nodze i jest to najsłodsza rzecz w historii.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Rozciągając nogi i zawieszając je w powietrzu, słonik zaczyna naprawdę popisywać się przed kamerą. Ten maluch wcale nie boi się kamery – może dlatego, że ma w pobliżu całe stado słoni, które go chronią.

Sam rozmiar większych słoni zapiera dech w piersiach. Możesz zobaczyć je pasące się w tle, gdy głupie dziecko tańczy dla ludzi na drodze.

Z piosenką “Baby Elephant Walk” grającą w tle, to tak jakby ta piosenka była przeznaczona właśnie dla tego małego tancerza.

Henry Mancini napisał “Baby Elephant Walk” w 1961 roku, daleko przed narodzinami tego młodego słonia. Pierwotnie został napisany do filmu Hatari, ale tyle lat później jest idealny do tańca tego dziecka.

https://www.youtube.com/watch?v=b1z4JfxFb6c&t=7s

Pod koniec filmiku słonik zaczyna bawić się kamieniem na drodze, tocząc go stopami.

Ludzie na YouTube zakochali się w tańczącym słoniku. Szybko stał się wirusem, a fale widzów oglądały zabawne i urocze wideo.

Nie jest zaskoczeniem, że cenny mały słoń stał się wirusem – jak można nie chcieć oglądać tańczącego uroczego stworzenia? Media społecznościowe/technologia otworzyły wiele drzwi i dają nam możliwość zobaczenia części przyrody, których nigdy wcześniej nie mogliśmy zobaczyć.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Ten mały słonik jest uroczy do oglądania. Widać, że świetnie się bawi i wspaniale jest widzieć słonie szczęśliwe i dobrze rozwijające się w swoim naturalnym środowisku. Jakie to słodkie!

Zobacz filmik z małym słonikiem poniżej!

Proszę PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.