Małe płacze z ciężarówki prowadzą ludzi do sześciu kociąt, teraz spędzają pierwsze Święta Wielkanocne w komforcie i cieple 😻🚚🐾🐣

Drobne krzyki z ciężarówki doprowadziły ludzi do znalezienia sześciu kociąt. Teraz miały one swoją pierwszą Wielkanoc w komforcie i cieple.

six kittens tiny


Penny Richards

Dobry Samarytanin usłyszał, co brzmiało jak miauczenie kota ze śmieciarki i natychmiast poszukał pomocy. Kilku ratowników zwierząt TNR wkroczyło do akcji i było w stanie zlokalizować kocięta wewnątrz ciężarówki.

“Uważamy, że urodziły się w śmieciarce. Nie było ich w żadnym pudełku ani torbie, która została wyrzucona. Sama ciężarówka była aktywna (i pełna śmieci), ale była bezczynna w dniach, w których faktycznie urodziły się kocięta”, Penny Richards, wolontariuszka zastępcza Animal Welfare League of Arlington (AWLA), podzieliła się z Love Meow.

Ratownicy czekali na powrót mamy, ale nigdzie jej nie było. Przywieźli szóstkę do programu kociąt AWLA, aby opiekować się nimi przez całą dobę.

.
nowo narodzone kocięta uratowane


Penny Richards

Następnego dnia ratownicy wrócili, by wznowić poszukiwania matki i odkryli, że niestety nie przetrwała ona trudnego, bezpańskiego życia. Jej szóstka cudownych dzieci miała inny los teraz, gdy były bezpieczne. Miały ciepłe posłanie i życzliwych ludzi, którzy zaspokajali ich potrzeby.

Vimto, najmniejszy z miotu, został zatrzymany, gdy miał kilka dni. Podczas gdy jej rodzeństwo nadal osiągało dobre wyniki, ona walczyła o życie.

.
torbie kitten burrito


Vimto to kociak z miotuPenny Richards

Dzięki intensywnej opiece jeden na jeden, odbiła się jak wojownik i była na tyle zdrowa, by dołączyć do swojej załogi.

Kumple z miotu objęli ją z otwartymi ramionami i łapami i obsypali ją mikro mruczeniami. Wbrew przeciwnościom losu, Vimto stał się największym bohaterem gromadki.

ginger kittens rolling around


Penny Richards

Po dwóch tygodniach w rodzinie zastępczej ich oczy otworzyły się szeroko, a uszy rozwinęły. Kocięta zaczęły tasować się po swoim gnieździe. Choć nie do końca opanowały równowagę, stawały się coraz bardziej ciekawe otoczenia.

W chwili, gdy Penny weszła z butelkami w rękach, cała szóstka oparła się o inkubator, spoglądając ponad nim.

kocięta zaciekawione w kolejce


Są to Ribena, Irn Bru, Lucozade, Vimto, Lilt, Tizer nazwane na cześć klasycznych brytyjskich napojówPenny Richards

Niektóre nawet próbowały się wspinać, rywalizując o bycie pierwszym do nakarmienia. Po karmieniu wspólnie wtulały się w koc i tarzały, pokazując swoje brzuszki.

Gdy były już wystarczająco duże, by przenieść się do kojca, kot rezydent, Colman, przyszedł zaoferować pomocną łapę.

fluffy kittens playpen


Skończyły kojecPenny Richards

Wskoczył od razu do opieki nad kociętami, dotrzymując im towarzystwa, gdy szlifowały swój chód.

“Odkąd były malutkie, zawsze tarzały się po inkubatorze, mrucząc. Teraz przychodzą na moje kolana i natychmiast przewracają się, mrucząc radośnie.”

.
cat babysitting kittens


Colman przyszedł zaoferować pomocną łapęPenny Richards

Vimto jest wciąż najmniejsza z miotu, ale to, czego brakuje jej w rozmiarze, nadrabia osobowością.

“Jest najodważniejszą małą dziewczynką. Po pokonaniu pierwszej przeszkody, kiedy myśleliśmy, że ją stracimy, i będąc tak daleko w tyle za swoim rodzeństwem pod względem wagi, przeszła przez nią z tak wielkim duchem i stała się dziarską, zabawną i zadziorną małą dziewczynką.”

sweet torbie kitten


VimtoPenny Richards

Kocięta zaczęły podskakiwać i biegać sprężystym krokiem, goniąc się i siłując, pełne energii.

“Lilt zawsze mruży oczy i wygląda na wiecznie zmęczoną. Ribena to zapracowana dama z głosem, który musi zostać usłyszany” – powiedziała Penny.

.
sweet curious kittens


Penny Richards

“Vimto jest pełen osobowości i uwielbia wspinać się na ludzi. Lucozade jest łagodnym, spokojnym facetem, który uwielbia być trzymany. Tizer lubi siłować się ze swoim rodzeństwem, a Irn Bru uwielbia swoich przybranych rodziców i krzyczy na mnie podczas posiłków.”

Szóstka tworzy zgraną gromadkę, zawsze bawiąc się i drzemiąc razem.

rolling around belly kitten


Irn Bru the roly-polyPenny Richards

Właśnie obchodziły swoją pierwszą Wielkanoc, biegając po całym domu, jedząc do syta i drzemiąc w mruczącej kupie z brzuszkami wypełnionymi po brzegi.

“Są ze sobą bardzo związane. Nigdy nie ma kociaka, który śpi sam.”

.
snuggly happy kittens


Penny Richards

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociętach i opiekunach Penny na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot jest wniebowzięty, że ma kocięta w ciepłym domu i mruczy przez cały dzień