Mała dziewczynka śpiewa szczeniakowi do snu słodką kołysankę

Mała dziewczynka śpiewa szczeniakowi do snu słodką kołysankę

Nie jest zaskoczeniem, że niektórzy z nas, właścicieli zwierząt, lubią rozpieszczać swoich czworonożnych przyjaciół. W końcu są one tak słodkie, kochające i lojalne, że są jak nasze dzieci (no cóż, czworonogi!).

Ale spójrzmy prawdzie w oczy, psy, które dorastają wśród dzieci, są często najbardziej rozpieszczane. Z ludzkim rodzeństwem jest więcej pysznego jedzenia do znalezienia, zawsze ktoś do biegania i mnóstwo czasu na przytulanie.

Świat jest pełen szczęśliwych zwierząt domowych, to pewne, ale być może pies z poniższego filmu jest jednym z najszczęśliwszych. Jej ludzka siostra skradła serca internautów tym, jak traktuje szczeniaka.

Czteroletnia Marleigh kocha swojego uroczego pieska Fionę i okazuje to w najsłodszy sposób. Mama dziewczynki, Paige Jolley Bumgarner, pewnego dnia nacisnęła przycisk nagrywania w telefonie, aby nagrać ten duet razem.

Marleigh trzyma bokserkę, która szybko zasnęła w jej ramionach. Oprócz tego, że delikatnie kołysze Fionę w przód i w tył, to jeszcze cicho nuci jakąś melodię. Wszystko, czego naprawdę potrzebuje pies, to przytulny koc i byłoby to czyste niebo (ale to jest wystarczająco blisko).

Chwilę po nagraniu Marleigh zaczyna śpiewać hymn do swojego psa.

Recytuje słowa piosenki:

“Jezus mnie kocha, to wiem,
Bo tak mówi mi Biblia
Do Niego należą małe dzieci,
Są słabe, ale On jest silny”

Fiona nie rusza się ani na krok, gdy śpiewa anielska dziewczyna, a cała scena jest po prostu piękna.

Z zewnątrz łatwo zauważyć, że Marleigh jest cierpliwą, kochającą właścicielką zwierząt. Ale urocze jest to, że nawet ona o tym wie.

W pewnym momencie dziewczynka mówi do swojej mamy:

“Jestem dobrą siostrą, mamo.”

Paige odpowiada córce bardzo prawdziwym stwierdzeniem. Mówi:

“Jesteś najlepsza.”

Nie jest bardzo zaskakujące, że Fiona nie zasypia, nawet przy łagodnym mówieniu Marleigh. Sytuacja wydaje się bardzo podobna do kołysania dziecka do snu i pocieszania go kojącym głosem matki.

W pewnym momencie jednak malutka dziewczynka wypuszcza z siebie kilka dużych kichnięć. “Na zdrowie!”

Niestety, kichnięcia budzą Fionę, która sennie podnosi głowę. Wygląda na to, że Marleigh będzie musiała zacząć wszystko od nowa! Ale biorąc pod uwagę, jak słodkie i cenne jest to wszystko, nie jest to chyba nic złego, prawda?

Marleigh ponownie zaczyna śpiewać “Jesus Loves Me”, a Fiona w mgnieniu oka ponownie chowa głowę i z powrotem zasypia. Poważnie, ta dziewczyna jest dobra.

Na szczęście dla nas, Paige podzieliła się wzruszającym filmikiem na Facebooku. Dodała podpis: “Oto dlaczego ten pies jest taki rozpieszczony.”

Filmik szybko stał się viralem i w ciągu miesiąca zdobył ponad 600 000 udostępnień. Pozostawiono również tysiące komentarzy. Jedna z kobiet napisała:

“To takie cenne, że dzieci można nauczyć, jak być dobrym dla futrzaków, chociaż myślę, że w przypadku tej małej dziewczynki było to bardzo naturalne, to zdecydowanie pokazuje, że jej rodzice obdarzyli ją dobrocią i miłością❤️”

Ktoś inny skomentował:

“Oh jakie to urocze, zupełnie jak mała mamusia”

Chociaż Paige bardzo docenia wszystkie ciepłe komentarze na temat ich dobrego wychowania, wie również, że nie jest doskonała.

W osobnym poście na Facebooku wyjaśniła:

“Chociaż jestem bardzo wdzięczna za te miłe wiadomości, prawda jest taka, że codziennie zawodzę. Zawodzę Pana i zawodzę Marleigh. Nie czuję się godna tych wszystkich słodkich komentarzy, ale wiem, że nauczyliśmy Marleigh, że kochamy wszystkich tak, jak Jezus. Mam nadzieję, że przez resztę swojego życia będzie nadal okazywać miłość Jezusowi. ❤️❤️ Jeszcze raz dziękuję za wszystkie słodkie wiadomości i komentarze!”