Mała dziewczynka i chory pitbull stają się najlepszymi przyjaciółmi

Mała dziewczynka i chory pitbull stają się najlepszymi przyjaciółmi

Pit bulle są powszechnie uważane za rasę “niebezpieczną”, ale to nie może być dalsze od prawdy. Wychowane w odpowiednim środowisku pit bulle są wspaniałą rasą psów, które wykazują się niesamowitą lojalnością. Są również bardzo słodkie i zabawne.

Dodatkowo, często kochają dzieci.

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

Jak bardzo chory jest ten piesek w schronisku? Ten z podkulonym ogonem?

Jednym z błyszczących przykładów tego, jak wykorzystanie szansy na pitbulla może zmienić życie nie tylko samego psa, ale i rodziny, która go adoptuje, jest przypadek szczęśliwego, starego pitty, któremu przyjdzie nadać imię Scarlett.

Młoda dziewczyna, określana jako “G “m z wielkim sercem zauważyła Scarlett w schronisku i natychmiast podjęła świecenie. W przeciwieństwie do innych, zdrowszych psów, Scarlett miała zasmarkany nos i brzydko pachniała mange.

To jednak nie wystarczyło, aby zniechęcić współczującą 2-latkę, ponieważ zwróciła się do swojej matki i powiedziała: “Wypuść pieska. Potrzebuje pomocy.”

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

G była cierpliwa nawet wtedy, gdy pies był nieśmiały i nerwowy na spacerach. Często psy, które były w schroniskach przez jakiś czas mogą być nieśmiałe wokół nowych ludzi, ale coś w opiekuńczej naturze G zachęciło Scarlett do zaufania jej.

Para wyszła na podwórko, aby się pobawić, a Scarlett nie opuszczała boku G, podążając za nią wszędzie.

Dała psu uściski, pocałunki i pocieranie brzucha, bawiąc się razem, jakby byli kumplami przez całe życie.

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

G nawet wytarła swoją sukienką smark z nosa psa i goop z oczu.

Ta młoda dziewczyna okazała tak wiele miłości i przywiązania do swojego nowego przyjaciela i wkrótce stali się nierozłączni.

“Piesek chory potrzebuje pomocy” – powtarzała G.

Gdzie wiele dzieci może spojrzeć na psa ze smarkami, gałką oczną i zmaltretowaną skórą i oprzeć się dotknięciu go, G chciał tylko pomóc i uzdrowić Scarlett.

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

Scarlett chodziła za G po całym podwórku, nigdy nie opuszczając jej boku. Wygląda na to, że Scarlett od razu zdecydowała, że G ma być jej nową najlepszą przyjaciółką i nie zamierzała odejść bez niej.

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

Kiedy Scarlett wróciła do swojej budy, stało się jasne, że G nie pozwoli, aby jej nowy najlepszy przyjaciel został pozostawiony sam sobie.

“Chory piesek. Potrzebuje pomocy. Idź do domu.”

To były nieliczne słowa, ale nie trzeba było więcej, by podzielić się tym, co było w sercu tej troskliwej dziewczyny. Tak więc…Scarlett trafiła do domu!

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

Teraz, te dwie BFFs nigdy have to opuścić nawzajem swoje strony! Patrząc na Scarlett nie widzisz bezwzględnego wojownika czy niebezpiecznej bestii. Widzisz samotnego, chorego psa, który po prostu potrzebował pomocnej dłoni i ogromnego serca.

Wszystko, czego potrzebowała, to nieugięta empatia i chęć pomocy G, aby udowodnić, że pit bull może być tak samo przytulny jak każdy inny pies.

Youtube Screenshot

Źródło
Youtube Screenshot

Jesteśmy tak szczęśliwi, że ta słodka para znalazła siebie nawzajem i jasne jest, że będą mieli wspaniały czas dorastania razem. Co za piękna historia miłości i współczucia.

Sprawdź wideo poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.