Maine coon rodzi 5 kociąt, które okazują się mieć najbardziej zrzędliwe twarze

Maine coon rodzi 5 kociąt, które okazują się mieć najbardziej zrzędliwe twarze

Każda historia narodzin jest inna, nawet w przypadku zwierząt. Ale jedno jest pewne. Jest to zawsze radosny moment.

No, może nie zawsze.

Instagram

Źródło:
Instagram

Kiedy pewna mama Maine Coon urodziła miot pięciu kociąt, prawdopodobnie poczuła ulgę. Jednak jej maluchy wydają się nie być rozbawione.

To niesamowite, że wszystkie wyglądają tak samo, nawet jeśli chodzi o wyraz twarzy! W ogóle się nie uśmiechają i szczerze mówiąc, wyglądają na nieco zrzędliwe. Czy te małe kociaki są szczęśliwe, że się urodziły, czy co?

Facebook

Źródło:
Facebook

An Instagram konto o nazwie catsvill_county udostępniło zdjęcia swoich kotków Maine Coon i powiedzmy, że nie wyglądają na tak szczęśliwe, jak ich futrzana mama.

Instagram

Źródło:
Instagram

Patrząc na ich identyczne futrzane twarze, od razu widzimy irytację w ich oczach. Te kocięta z pewnością nie bawią się najlepiej, opierając się tylko na ich wyrazie twarzy.

Już teraz trudno jest rozróżnić kocięta, a z tym niesamowitym wyrazem twarzy jeszcze trudniej jest stwierdzić, kto jest kim!

Jak się okazuje, takie spojrzenie jest w rzeczywistości normalną rzeczą, nie tylko dla tych kociąt, ale dla wszystkich kotów rasy maine coon. Jest to godna uwagi ekspresja, z której ta rasa jest bardzo znana.

Instagram

Źródło:
Instagram

Jako największe i najbardziej puszyste rasy kotów, koty maine coon są niezwykle popularne jako zwierzęta domowe. Dlaczego? Cóż, wiele osób po prostu uwielbia ogromne i puszyste futrzaki. Kto by nie kochał, prawda?

Te niesamowite koty mogą dorastać od 40 do 75 cali długości, z bardzo gęstym futrem i dużymi łapami. Ich puszyste futro pozwala im zachować ciepło podczas zimowej pogody.

Instagram

Źródło:
Instagram

Chociaż pochodzenie tej rasy nie jest znane, najlepsze przypuszczenia są takie, że pochodzi ona od kotów norweskich leśnych. Spekuluje się, że mogły one przybyć do Ameryki wraz z Wikingami.

Instagram

Źródło:
Instagram

A jeśli chodzi o identyfikację kotów Maine Coon, jedna cecha, którą posiadają, sprawia, że są bardzo, bardzo łatwe do zauważenia.

To, co jest niezwykłe w tych kotach, to fakt, że ich futrzane twarze niemal przypominają ludzkie twarze. A kiedy kot Maine Coon należący do Instagram konto catsvill_county urodziła miot pięciu kociąt, nie mogła nie zauważyć, że małe kotki wyglądają jak zrzędliwi staruszkowie!

Szczerze mówiąc, nie mogę się bardziej zgodzić. Nie uśmiechają się, mają ciemnoszare włosy na swoich uroczych twarzach, a ich oczy wyglądają na absolutnie znudzone. Zrzędliwi staruszkowie, naprawdę!

To nie pierwszy raz, kiedy to konto na Instagramie stało się wirusowe za sprawą zdjęć jej Maine Coonów.

Instagram

Źródło:
Instagram

Zaledwie kilka lat temu stał się również popularny dzięki udostępnieniu zdjęcia jednego ze swoich kotów, które wygląda niesamowicie jak ludzka twarz. Był to jej dwumiesięczny kociak o imieniu Valkyrie. Z pewnością wygląda jak zirytowany człowiek.

Można by pomyśleć, że ludziom przeszkadzają ludzkie twarze tych kotów, ale w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Oni absolutnie je kochają!

Zrzędliwe czy nie, te kociaki wciąż są urocze i słodkie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tatyyana Rastorgueva 🦋🐾🙏🏻💕🦋 (@catsvill_county)

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.