Ludzie walczą, aby znaleźć ukrytego psa na tym wirusowym zdjęciu

Ludzie walczą, aby znaleźć ukrytego psa na tym wirusowym zdjęciu

Czy jest coś lepszego niż zdjęcie “Spot the animal/person/random object”? To w zasadzie jak gra w Where’s Waldo i daje nam dobre pięć minut lub tak rozrywki. I chociaż może być kuszące, aby oszukać, poczucie dumy, że dostajesz od ostatecznie znaleźć zwierzę / osobę / obiekt losowy jest wystarczająco, aby cała sprawa była tego warta.

Więc jeśli masz trochę czasu do stracenia, mamy dla ciebie zabawną grę – i rzucamy wyzwanie, aby wziąć w niej udział przed szukaniem odpowiedzi!

Zdjęcie “Spot the Dog” zostało pierwotnie wykonane przez Christinę Brickles w Oklahomie, a gdy tylko podzieliła się swoim zdjęciem na Facebooku, wkrótce miało ono widzów od ludzi z całego świata.

Captioned, “Can you spot me doggie,” zdjęcie pokazuje całkiem normalnie wyglądającą kuchnię Christiny. Są tam blaty, kosz, lodówka/zamrażarka i dwa dywaniki. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma psa w zasięgu wzroku. Spójrzcie na zdjęcie poniżej:

Facebook

Źródło:
Facebook

Po pięciu minutach gapienia się, wciąż po prostu widzimy gołą kuchnię i co prawda musieliśmy wziąć do komentarzy, aby poznać odpowiedź. Jeśli, tak jak my, poddałeś się, to czytaj dalej, aby zostać odsuniętym od swojej niedoli.

Jeśli chcecie jeszcze raz rzucić okiem, to przewińcie jeszcze raz do góry – bo zaraz ujawnimy odpowiedź!

Okazuje się, że pies jest w rzeczywistości w pełni czarnym owczarkiem niemieckim, a siedzi niemal całkowicie wtapiając się w czarny dywan po prawej stronie zdjęcia. Jeśli ustawisz ekran na pełną jasność, możesz prawie dostrzec nos psa, lewe ucho i prawą tylną łapę – ale szczerze mówiąc, dla nas wygląda on po prostu jak czarna smuga.

Facebook

Źródło:
Facebook

Te wyzwania są prawdopodobnie bardziej dla osób z wizją 20/20, ale nadal są zabawne, aby wziąć udział. Bardzo chcielibyśmy wiedzieć, czy znalazłeś psa bez żadnej pomocy!

Jeśli kochałeś to wyzwanie i jesteś raring na więcej, to znaleźliśmy kolejny dla wszystkich was eagle-eyed czytelników, tym razem pochodzi od użytkownika u/shetarp429 na Reddit. Zdjęcie jest podpisane: “Gorączkowo szukałem mojego psa przez 10 minut” i tym razem pokazuje sypialnię osoby.

Niektórzy (jak my) zmagali się z odnalezieniem psa, podczas gdy inni zauważyli go natychmiast. Spójrz na zdjęcie poniżej i zobacz, czy możesz go zobaczyć dla siebie:

Reddit

Źródło:
Reddit

Jeśli nadal walczysz, to podrzucimy Ci podpowiedź, że w większości przypadków widać tylko boopowy pysk i nos psa. Ale jeśli nadal nie możesz go znaleźć, to spoiler alert, on jest schowany pod kołdrą! Narysujemy wokół niego kółko, żeby wam pokazać.

Reddit

Źródło:
Reddit

Ludzie wzięli do komentarzy, aby podzielić się tym, jak to zrobili. Wiele osób miało sukces w znalezieniu psa, z jedną osobą mówiąc: “Took me a solid minute to find it. Haha. Adorable!!!” Inny dodał: “Znalazł go w 10 sekund, ale zostałem przeszkolony przez lata jamników na temat tego, jak znaleźć burrower koc!”

Jednak inni, tak jak my, potrzebowali nieco więcej czasu, aby znaleźć psa. “To zajęło mi o wiele za długo” – powiedział ktoś, podczas gdy inny dodał: “Wiem, że na tym zdjęciu jest pies, ale nie mogę go znaleźć”

Jak poradziliście sobie z tymi dwoma wyzwaniami? Czy wasz wzrok jest równie słaby jak nasz? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.