Ludzie są flipping out nad tymi łóżkami dla psów, które są wykonane dla ludzi

Ludzie są flipping out nad tymi łóżkami dla psów, które są wykonane dla ludzi

Nowe puszyste łóżko właśnie trafiło na rynek, a ludzie nie mogą przestać zachwycać się tym, jakie jest szalenie wygodne.

Ale jest tylko jeden mały haczyk – będziesz musiał walczyć ze swoim psem o to, kto pierwszy zaklepie sobie tego przerośniętego pluszaka!

View this post on Instagram

Niektórzy ludzie dorastają z aspiracjami wykonywania znaczącej, zmieniającej życie pracy. Wiesz, jak leczenie chorych lub oddawanie się społeczności. A potem mamy tych dwóch kretynów z pokolenia Z, którzy dają nam pozwolenie na bycie leniwymi psami.

@weareplufl #nap #sleep #napfluencer #sleepfluencer #plufl #smallbusiness #smallbusinesscheck #smallbusinessowner To nic innego jak wielkie psie łóżko dla tych z nas, którzy mają dość bycia kanapowcami.

Bo kto nie lubi uciąć sobie popołudniowej drzemki skulony na podłodze jak szczeniak?

View this post on Instagram

A post shared by Plufl (@weareplufl)

Czy to tylko przedłużenie popularnego teraz ruchu antypracy, czy kreatywne obejście naszego zbiorowego braku snu, możemy docenić jak Noah i Yuki wzięli dobry pomysł i uczynili go jeszcze lepszym.

Nawet ludzie z TikTok również wydają się aprobować to ponowne wynalezienie wynalazku!

“Jako ktoś, kto pracuje w klinice weterynaryjnej i podczas nocnych zmian ucina sobie drzemkę na ogromnym psim posłaniu zamiast na kanapie, gorąco popieram” – oświadczyli.

View this post on Instagram

A post shared by Plufl (@weareplufl)

According to the New York Post, założyciele firmy Plufl zostali zainspirowani do ulepszenia swoich doświadczeń związanych z drzemką po tym, jak z zazdrością obserwowali Duńczyka o imieniu Lady drzemiącego w lokalnej kawiarni.

Jednakże, jeśli chcesz ślinić się we śnie jak Lady, będzie cię kosztować 399 dolarów, aby wtulić się w długie na 5 stóp łóżeczko XXXL z faux futra i pianki z pamięcią.

Ale jeśli zdjęcia są czymś, co można wykorzystać, przynajmniej możesz zabrać 20-funtową podłogę do lokalnej przestrzeni coworkingowej i drzemać jak szef na żądanie.

Zobacz this post on Instagram

Got some Monsters, Inc. mieszkających pod twoim łóżkiem? No problemo!

W celu zebrania funduszy, aby te łóżka stały się rzeczywistością, zespół marketingowy zdecydował, że dobrym pomysłem będzie przekształcenie jednego z naszych największych dziecięcych lęków w dodatkową korzyść. Bo technicznie rzecz biorąc, jeśli nie ma “pod łóżkiem”, to potwory będą musiały po prostu znaleźć drzwi, żeby się za nimi schować.

@weareplufl Plufls są wykonane w certyfikowanej technologii moster-proof #trending #viral #thatswhattheysaying ♬ oryginalny dźwięk – Devin🥸.

Albo to może po prostu wypalić i zostaniesz zjedzony jak mięsne, Plufl taco.

View this post on Instagram

Nawet Jimmy Fallon z “The Tonight Show” włączył się w kosztowny żart.

Ale nie przyłapiesz go na wypowiadaniu słowa ‘Plufl’ częściej niż musi.

“I wreszcie, firma o nazwie Plufl stworzyła pierwsze legowisko dla psa o ludzkich rozmiarach i kosztuje 400 dolarów. Szczerze mówiąc, nie mogę powiedzieć, co jest bardziej denerwujące, łóżko, cena, czy to, że właśnie musiałem powiedzieć słowo ‘Plufl’.”

@weareplufl Follow for part 2! #jimmyfallon #fyp #storytime ♬ oryginalny dźwięk – weareplufl

Dobra wiadomość jest taka, że nawet jeśli byłeś złym chłopakiem lub dziewczyną i skończysz w psim domu, przynajmniej będziesz miał dobry sen.

A ponieważ Plufl ma 3 stopy szerokości, możesz być jak w piosence muzyki country i zabrać ze sobą swojego psa.

View this post on Instagram

A post shared by Plufl (@weareplufl)

Please podziel sie tym this with your friends and family.