Lord wchodzi do wody, aby uwolnić psa, a pies dziękuje mu uściskiem –

Lord wchodzi do wody, aby uwolnić psa, a pies dziękuje mu uściskiem –

W ostatnich latach opady deszczu miały duży wpływ na Alabamę, USA. Wiele domów z podwórkami jest zalewanych wodą w tym okresie zmian klimatycznych.

Pewnego dnia strumień rozerwał swoje brzegi, podnosząc poziom wody do około pięćdziesięciu centymetrów nad ziemią. W jednym z tych domów znajdował się pies na smyczy, który został pozostawiony w takim stanie przez swojego właściciela. Pies ledwo utrzymywał się nad wodą.

Bill Banks to starszy mężczyzna, który kocha zwierzęta i zauważył, co dzieje się z psem. Następnie przeszedł ostrożnie przez wodę i podszedł do psa, który przytulił się do niego, jakby prosił o pomoc.

To bardzo niefortunne, że są ludzie, którzy zapominają, że zwierzęta domowe są również dotknięte przez duże zbiorniki wodne. Banks, który jest również opiekunem lokalnego sanktuarium dla zwierząt, wyjaśnia, że taka sytuacja jest bardzo częsta, gdy nadchodzą deszcze.

“Nie wiedząc, co może być w wodzie lub zachowaniu psa, dyrektor Banks sam wszedł do wody po pas, aby uwolnić psa i usunąć go z tego obszaru.” Zauważyli urzędnicy.

Kiedy znalazł psa, miał on na ciele mrówki. Ten powszechny w okolicy owad może wyrządzić duże szkody na skórze każdego gatunku. Banks mógł się o tym przekonać, gdy podniósł kła w swoje ramiona.

Strażnik Banks przeszedł przez głęboką do pasa wodę, aby uwolnić psa i usunąć go z obszaru otoczonego przyczyną, w której został znaleziony.” brzmiał raport władz o tej akcji. Niektórzy sąsiedzi widzieli stan psa, ale byli w strachu o jego życie i zgłosili to władzom.

“Przez wszystkie lata, kiedy tu byłem, ten potok nigdy wcześniej nie podniósł się tak wysoko”wyjaśnił Bill, który po powrocie do domu skontaktował się również z właścicielem. Najwyraźniej miał imprezę rodzinną i zapomniał wypuścić swojego pupila.