Lord brodzi w zamarzniętym jeziorze, aby uratować owcę, która nie mogła się wydostać –

Lord brodzi w zamarzniętym jeziorze, aby uratować owcę, która nie mogła się wydostać –

Moment został wykonany przez obywatela Leslie Flower z Yorkshire w Anglii, gdzie miało miejsce przykładowe wydarzenie. Była to owca, która była próbował wyjść z wody, ale bez powodzenia.

Wspomniany bohater nie przejął się tym, że temperatura była niska i w obliczu wszelkiego ryzyka postanowił wskoczyć do wody, aby spróbować uratować życie. Powód, dla którego owca została pozostawiona w takim stanie było to, że śledził ją pies, a ona ze strachu wskoczyła do wody.

“Owca w końcu wbiegła do rzeki z psem (podążającym za nią) i była tak (przestraszona), że wbiegła do szybko płynącej części rzeki z psem również podążającym za nią.”, zauważa jeden z gapiów w rozmowie z lokalnymi mediami.

“W żadnym momencie nie myślał o własnym bezpieczeństwie” – powiedział jeden ze świadków, który był świadkiem tego, co zostało opisane powyżej.

‘Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny’to jedno z najpopularniejszych sformułowań w przypadku dokonywania odważnych i bezinteresownych czynów. W rzece owca nie mogła łatwo płynąć, ze względu na ciężar jej mokrej wełny i nurt koryta. “Jego głowa była pod wodą” zauważył inny świadek.

“Facet na brzegu zobaczył, że to się dzieje i pobiegł do wody, aby uratować owce. On (wbiegł) do szybko płynącej rzeki, brodząc w lodowatej wodzie“, skomentował cytowany powyżej widz.

“W końcu dotarł do owcy, która była bardzo bliska (utraty życia). Obrócił ją, aby mogła oddychać i w końcu udało mu się (przenieść) na ławkę, gdzie zaczęła dochodzić do siebie.” , kontynuował.

“Ten facet zaryzykował swoje życie, aby uratować owcę i w żadnym momencie nie myślał o własnym bezpieczeństwie. Był bardzo odważny i zasługuje na uznanie za swoje odważne osiągnięcie”,podsumował w swoich poglądach obserwator, który postanowił udokumentować moment zdjęciem bohatera w akcji.