Lady łączy się ze swoim zagubionym starszym szczeniakiem i nie może powstrzymać się od emocji –

Lady łączy się ze swoim zagubionym starszym szczeniakiem i nie może powstrzymać się od emocji –

W Fulton County w stanie Georgia w USA Miles mieszka ze swoją matką, starszą, ale bardzo rozpieszczoną psicą. Pomimo tego, pewnego dnia, ze względu na ograniczony wzrok, stracił orientację i zaczął błądzić bez celu.

Kiedy w domu zorientowali się, że zaginął, nie było po nim śladu. Od tego momentu rozpoczęły się poszukiwania Milesa, które nie przyniosły natychmiastowych rezultatównie było czasu do stracenia! Każda mijająca godzina była jedną godziną mniej dla tego małego, starego psa.

Ponieważ był ograniczony wizualnie, im więcej czasu mijało, tym mniejsza była nadzieja na znalezienie go żywego. Niestety, ponad półtora miesiąca minęło bez żadnych wieści o nim. Jednak nie wszystko było stracone.

W okolicy, niedaleko której mieszkał pies z rodziną, został znaleziony przez kilka życzliwych osób, które jak tylko mogły, zabrały go do najbliższego schroniska. Miejsce to należało do organizacji LifeLine Animal Project, więc długo oczekiwane spotkanie było bliżej.

Kiedy przybyli do schroniska, Lauren Ruiz, menedżer ds. Public relations w LifeLine Animal Project powiedział, że starsza matka szczeniaka była bardziej podekscytowana niż kiedykolwiek w życiu, kiedy powiedzieli jej, że mają Milesa i że był tylko 30 minut od ich lokalizacji.

Miles był w doskonałym zdrowiu, m.in some wonder ¿jak udało mu się przeżyć półtora miesiąca na ulicy, gdy nic mu się nie stało? biorąc pod uwagę jego poważną wadę wzroku. Ale to miało drugorzędne znaczenie, ważne było to, że był cały i zdrowy!

Ruiz kontynuuje narrację o wyniku: “Była podniecona i podekscytowana, gdy poznała Milesa... Miles widocznie się rozluźnił i poczuł się natychmiast komfortowo, gdy tylko zdał sobie sprawę, że jest z powrotem w ramionach swojej rodziny.”.

Miles miał w sobie mikrochip, który był decydujący w zlokalizowaniu go. Lekcja: Oprócz dawania miłości i opieki tym zwierzętom, jeśli je kochasz, musisz zapewnić im środki do zlokalizowania ich w przypadku zagubienia.